• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zadanie

    Nie mieć, a rozbudować. Można mieć 10, i tak nie zaliczy. Trzeba je rozbudować po otrzymaniu zadania.
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Też dostałem 4000 fragmentów - szkoda wojska na iglicę.
  3. Szukam bractwa

    To zależy czego oczekujesz od bractwa. Przejrzyj opisy, osiągnięcia i wymagania bractw. Zgłoś swój akces do kilku - te które pierwsze odpowie (albo drugie) jest aktywne, a na takim Ci zależy. Aktywny gracz to skarb.
  4. Potęga muzyki

    Lub na czas badań schować do inwentarza trochę budynków.
  5. Potęga muzyki

    Po mojemu można sprzedać. Jak miałem zadanie sprzedać budynek portalowy, to postawiłem gaj krasnoludów i go sprzedałem - zadanie zaliczyło. Ja sprzedałem wszystko i czekam na następny rozdział.
  6. Budynki wymagań w potędze muzyki

    Czy aby rozbudować gaj harmonii muszę mieć odpowiednią ilość budynków wymagań, czy mogę budować po jednym, sprzedawać i znowu budować (czy Akompaniamenty zostaną, czy znikną). Mam problem z miejscem w moim mieście.
  7. Niepotrzebne artefakty.

    Po wprowadzeniu artefaktów do iglicy rozmnożyły mi się do niczego nie potrzebne artefakty. Z ich powodu spadła (przynajmniej w moim przypadku) atrakcyjność iglicy. Czy jest jakaś szansa, że do czegoś się przydadzą - handel, sprzedaż?
  8. Bractwo Kaer Morhen rekrutuje

    Szukamy aktywnych graczy. Dziesiąta skrzynka zawsze, srebro w wieży zawsze (a chcemy złota zawsze). Może TY pomożesz? Pisać do Lalek lub Maruda11.
  9. Resetowanie cudów

    Chciałbym przejść z gry gospodarczej na militarną. Wymaga to zmiany cudów w które się inwestuje. Przydała by się możliwość odzyskania zainwestowanych PW w inne cuda.
  10. Problem surowców w bibliotece

    Skoro biblioteka ma być w Akademii to dlaczego by nie dodać czaru zmieniającego produkcję towaru w bibliotece. Aby nie był nadużywany niech kosztuje np. 300k fragmentów, ale niech będzie taka możliwość.
  11. Naprawione Napisy po angielsku

    Po aktualizacji OK. Do zamknięcia.
  12. Naprawione Napisy po angielsku

    Połowa napisów przeszła na angielski - co się stało?
  13. Produkcja towarów po postawieniu Górskich Hal

    100% wzrost podstawowej, nie tej z bonusem za relikty. Jeśli te 1224 było z bonusem 600% za relikty to jest wszystko OK
  14. Królewskie renowacje

    Dzięki
  15. Królewskie renowacje

    Sory, tępota ze mnie - chodziło mi o schemat na rozbudowę magicznego budynku
  16. Królewskie renowacje

    Czy można gdzieś sprawdzić, czy mam, a jeżeli tak to ile królewskich renowacji bo w zakładce zaklęcia ich nie ma.
  17. Uniwersalnu artefakt

    Sory, jestem nowy na forum. Nie wiedziałem, że już to było
  18. Uniwersalnu artefakt

    Z różnych eventów i różnych przyczyn zostało mi kilka artefaktów. Szkoda zamieniać je na fragmenty zaklęć. Dobrym pomysłem byłbo uniwersalny artefakt np. za pięć innych, którym można by ewoluować dowolny budynek.
  19. Naprawione błąd akademii magii

    Dzięki!!!
  20. Naprawione błąd akademii magii

    Nie radzę za dobrze z komputerem. Jak mam się zgłosić?
Do góry