• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Budynki wymagań w potędze muzyki

    Czy aby rozbudować gaj harmonii muszę mieć odpowiednią ilość budynków wymagań, czy mogę budować po jednym, sprzedawać i znowu budować (czy Akompaniamenty zostaną, czy znikną). Mam problem z miejscem w moim mieście.
  2. Niepotrzebne artefakty.

    Po wprowadzeniu artefaktów do iglicy rozmnożyły mi się do niczego nie potrzebne artefakty. Z ich powodu spadła (przynajmniej w moim przypadku) atrakcyjność iglicy. Czy jest jakaś szansa, że do czegoś się przydadzą - handel, sprzedaż?
  3. Bractwo Kaer Morhen rekrutuje

    Szukamy aktywnych graczy. Dziesiąta skrzynka zawsze, srebro w wieży zawsze (a chcemy złota zawsze). Może TY pomożesz? Pisać do Lalek lub Maruda11.
  4. Resetowanie cudów

    Chciałbym przejść z gry gospodarczej na militarną. Wymaga to zmiany cudów w które się inwestuje. Przydała by się możliwość odzyskania zainwestowanych PW w inne cuda.
  5. Problem surowców w bibliotece

    Skoro biblioteka ma być w Akademii to dlaczego by nie dodać czaru zmieniającego produkcję towaru w bibliotece. Aby nie był nadużywany niech kosztuje np. 300k fragmentów, ale niech będzie taka możliwość.
  6. Naprawione Napisy po angielsku

    Połowa napisów przeszła na angielski - co się stało?
  7. Królewskie renowacje

    Czy można gdzieś sprawdzić, czy mam, a jeżeli tak to ile królewskich renowacji bo w zakładce zaklęcia ich nie ma.
  8. Uniwersalnu artefakt

    Z różnych eventów i różnych przyczyn zostało mi kilka artefaktów. Szkoda zamieniać je na fragmenty zaklęć. Dobrym pomysłem byłbo uniwersalny artefakt np. za pięć innych, którym można by ewoluować dowolny budynek.
  9. Ekspansje z prowincjii

    Przy ekspansji z prowincji mam "Wymagane do następnej ekspansji : 0". Klawisz ulokuj nieaktywny. O co chodzi? Czy jest jakiś limit?
Do góry