• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Na razie tylko za artefakty do pierwszych fexiksów i miśków ale myślę że z biegiem czasu będą też za inne artefakty.
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    mag rez 5x5 warsztaty 7x4 koszary 5x9 tereny treningowe 4x8 obóz najemników 8x4 zbrojownie 5x6 ratusz 8x8
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jeśli zrobi się wszystkie zadania to w zasadzie jest gwarantowane łącznie 12 elementów 1x1 i 1x2(po 2 sztuki każdego i 6 ksiąg do wyboru). Do tego element 1x2 jest w dziennych nagrodach (zrobiłem 1 przetasowanie i się trafiło) więc jeszcze jak ktoś zdobędzie dodatkowe budynki za złotą/srebrną...
  4. Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Ja liczyłem z grzybkami na 35 lvl bo inaczej za bardzo nie ma sensu (każdy komu zależy na jak największej grupie ma grzybki na maxa). Zbrojek w 19 rozdziale miałem postawionych 32 więc sprawdziłem ile muszę postawić tych na 42lvl żeby grupa szkoleniowa była porównywalna i ile łącznie będzie to...
  5. Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Zgadza się też to liczyłem i pod grupę szkoleniową zdecydowanie się nie opłaca ich podnosić. Przy wymaxowanych grzybkach halach i otchłani grupa szkoleniowa powinna wynosić 1500 zamiast 1040 żeby nowe zbrojownie były minimalnie bardziej opłacalne... Najgorsze jest to że różnica jest tak duża, że...
  6. Naprawione Błąd logowania

    Dokładnie pytałem na becie i mają to samo
  7. Potwierdzone 19 rodział zadania główne

    Po wykonaniu zadania głównego "Ulepszenia zakładów hodowlanych" pojawiło się zadanie na odblokowanie 24 lvl obozu najemników. Zadanie to było z możliwością odrzucenia co zrobiłem po czym powinno się pojawić następne zadanie z linii głównej aczkolwiek takie się nie pojawiło. Zamiast tego pojawiło...
  8. nowy TURNIEJ KRYSZTALU

    No ja też coś napisze bo właśnie przeklikałem turka na s3. Według mnie te lekkie nie były by nawet problemem bo stawiasz naprzeciwko albo łuka albo maga dokładasz 1 oddział żaby i po problemie a przynajmniej w teorii... W praktyce tak jak przedmówca napisał bardzo często trafiają się przeszkody...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Dla osób które są w bractwach mocno nastawionych pod przygody każdy teleport jest na wagę złota, więc takim osobom tryb przebudowy by się jednak przydał.
  10. [NIEOFICJALNY] KONKURS

    Najlepsze co można zrobić to poprosić ludzi z bractwa którzy mają w bonusie towary deficytowe aby dostawili tych manufaktur kosztem zwykłych czy innych żywych. Nawet jak na jakimś etapie braknie ci zwykłych to jestem pewien że bractwo wspomoże wiedząc że im ściągasz offki które normalnie bardzo...
  11. Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

    Trochę się bawiłem bo mi też się nie udało załapać na drugi dok naprawczy na żadnym świecie. Załączam grafikę z różnymi kombinacjami gdzie w każdej jest 6pw ale nie zawsze jest max bonusów(młotki). Ostatnia kombinacja tylko dla wybrańców i wydaje się oczywista ale mimo to ją zamieściłem jakby...
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Daje ten zestaw na wyższych poziomach żywe czy do samego końca T2?
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Trafiła się komuś chatka z piernika, platforma walentynkowa albo bażant w akademii? Tajniakos pisał 15 maja że zostały dodane a nie widziałem żadnego z nich na żadnym świecie mimo że nawet mieszałem diamentami sporo razy.
  14. Zgłoszone Dodatkowa zakładka iglicowa w oknie bractwa.

    Ja bym jeszcze dodał żeby wyświetlało domyślnie każdego członka bractwa nawet jeśli nie zrobił ani 1 walki po prostu z wynikiem 0.
  15. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Mighty a wiesz już może jaki to ma łącznie rozmiar?
  16. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jeszcze nie została dodana do akademii magii musisz poczekać aż ją dodadzą.
  17. Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    Ovocko ja losowałem 3 różnymi sposobami właśnie i tylko tam gdzie skupiłem się na skrzynkach za 161 i 86 zdobyłem 9 artefaktów także w twoim sposobie coś jednak jest ;p
  18. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Zawsze można ponarzekać na brak możliwości zdobycia artefaktów do budynków ewolucyjnych z akademii.
  19. Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    Działa thx
  20. Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    U mnie to samo na każdym świecie sama ramka.
Do góry