• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zmiany w turniejach

    Elfy, 12 rozdział W 21 prowincji koszt negocjacji: Eliksiry 9400, Pył 9400, Mana 30.000 W załączeniu ilość wojsk w poszczególnych prowincjach. Dla sprawdzenia użyłem tylko feniksa 9lvl ... straty dramatycznie rosną od ok. 15 prowincji. Ogólnie zmiana mi się podoba, mam tylko nadzieję, że zmienią...
  2. To nie błąd Miejsce zbiórki orków

    Właśnie to zauważyłem :( Dwa razy trzeba pomyśleć i raz napisać :) Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za zamieszanie
  3. To nie błąd Miejsce zbiórki orków

    Miejsce zbiórki orków produkuje taką samą ilość surowców pomimo różnych poziomów. Wersja na przeglądarkę. Rasa elfy.
  4. Wojownicy Orków

    Dobra już wiem. Misiek na poziomie 3 więc powinienem dostać 25 strażników. Dostałem dodatkowo 84 orków. Chyba, że głupka z siebie robię i tak powinno być :D
  5. Wojownicy Orków

    To jeszcze dodam: Winyandor - miasto na wczesnym etapie rozwoju ... II. I takie jednostki.
  6. Wojownicy Orków

    3 lvl
  7. Wojownicy Orków

    Wersja: 1.88.3 Rasa: elfy Taka ciekawostka. Nie wiem skąd przybywają mi jednostki Wojownicy Orków. Mam 2x Tereny Stratega Orków oraz 1x Valoriański Duch Walki. Orkowie zaczęli przybywać mniej więcej od rozpoczęcia Jesiennych Znaków Zodiaku. Podejrzewałem Niedźwiedzia Brunatnego, ale opis i...
  8. Naprawione Niewidoczne warsztaty

    Naprawili :)
  9. Naprawione Niewidoczne warsztaty

    Ten sam problem. Po dzisiejszej aktualizacji paczek zasobów, 2 warsztaty stały się niewidzialne :) Wersja przeglądarkowa działa poprawnie. Telefon Nokia 7.1 Android 9 Wersja: 1.88.3 Rasa: elfy Usunięcie aplikacji i zainstalowanie jej od nowa nie pomogło.
  10. To nie błąd Szkól

    Faktycznie sprawdziłem i szkól jest poprawną formą (choć trudno w to uwierzyć ;)). Jednak mam wrażenie, że skoro tak wielu ludziom ta forma jest nieznana i rzadko używana, faktycznie odczucie wskazuje że jest nieprawidłowa i dziwaczna. Coś jak z poszłem ... prof. Miodek uznał ją za poprawną...
Do góry