• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Zapraszamy do wspólnej zabawy, mamy 5 wolnych miejsc. Złoto w iglicy co tydzień, 14 skrzyń w turnieju a raz na jakiś czas 19 :) Kontakt w grze Aslana :)
  2. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Nadal mamy kilka wolnych miejsc Zapraszamy ;-)
  3. Aslana

    Odrzucone Zmiana nazwy nicku.

    Wiem że jest możliwa zmiana nicku w przypadku gdy ktoś jako nick użył prawdziwego imienia i nazwiska. Uważam że tylko w wyjątkowych wypadkach, tak jak jest obecnie, zmiana powinna być możliwa. Inaczej powstało by ogromne zamieszanie.
  4. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Niestety wykruszyli się nam towarzysze zabawy :( Mamy duuużo wolnych miejsc bo aż 10, można więc pomyśleć o połączeniu bractw. Zapraszam serdecznie do wspólnej zabawy aktywnych graczy. Kontakt w grze Aslana lub Avintia
  5. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Mamy 5 wolnych miejsc 14-15 skrzynek co tydzień w turnieju a zdarza nam się też zgarnąć 19 :) Iglica na złoto, najlepiej więc spotkać się w komplecie na szczycie;) Zapraszamy aktywnych graczy- piszcie nawet jeśli nie widać wolnych miejsc- są. Kontakt w grze - zapraszam:)
  6. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Zwolniły się u nas 3 miejsca. Zapraszamy do wspólnej zabawy aktywnych w turniejach i iglicy graczy:) Nie przyjmujemy iglicówek! Pełne informacje w opisie bractwa Kontakt w grze Aslana
  7. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Mamy 3 wolne miejsca, zapraszamy do wspólnej zabawy osoby lubiące wspinaczkę na szczyt iglicy oraz turnieje.( minimum 2000pkt górnej granicy nie ma;)) NIE PRZYJMUJEMY "IGLICÓWEK" Nawet jeśli wygląda że nie ma miejsca a jesteście zainteresowani piszcie na priv w grze;) Aslana
  8. Aslana

    Witam ;)

    Hej :) Przyjemności z gry :)
  9. Aslana

    Chwasty

    Rany boskie! chora jestem i już myślałam że ponowny widok chwastów wokół miasta to jakieś zwidy spowodowane gorączką. Najwyraźniej chwasty w grze tak jak w realu mają tendencje do odrastania :( Jak już były usunięte to po choinkę je dodawać? Chyba że obecna aktualka to tylko łatki na gotowym...
  10. Aslana

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    @Maguzzi świetne opracowanie, jeśli ktoś będzie chciał rozwijać miasto jako turniejowe ma tu wszystko co potrzebne podane na tacy. Dzięki za udostępnienie, kawał dobrej roboty:)
  11. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy aktywnych, skorych zaszaleć w turnieju graczy, którzy nie obawiają się co tygodniowej wspinaczki na szczyt iglicy. Złotko co tydzień :) Dziesięć skrzyń nie stanowi dla nas żadnego wyzwania, czasem pokusimy się o 19, a czasem wysuwamy pazury by zdobyć jak...
  12. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Jeśli lubicie wspinaczkę w iglicy nagrodzoną złotem, turnieje z pazurem zabawę w świetnym towarzystwie , zapraszamy do nas;) Dwa wolne miejsca na dzielnych wojowników oczekiwać będą od niedzieli 17.10. Kontakt w grze Aslana i Avintia:)
  13. Aslana

    Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

    Do tej pory mieliśmy informację trochę ponad 48h przed rozpoczęciem PB. Teraz będzie już zawsze tylko 1 dzień? Bo skoro pisze @jarq że o 02.00 miało wejść dziś.... Tak z ciekawości pytam bo coś nam tego czasu związanego z PB ubywa......
  14. Aslana

    Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

    Już kiedyś taki numer był, info o starcie PB w poniedziałek ogłoszono w niedzielę wieczorem więc może powtóreczka.... PS. serwery US też już mają ogłoszenie o starcie PB
  15. Aslana

    Dyskusja o nadchodzących zmianach w turnieju.

    Na serwerach US jest już ogłoszenie w trąbce o wprowadzeniu zmian w nagrodach od nowej rundy turniejowej.
  16. Aslana

    Chwasty

    Po zmianie grafiki na jesienną, chwasty tylko bardziej walą po oczach, bo ich jesień nie dotknęła, najwyraźniej to rośliny zimozielone. Warto by to uporządkować. Strasznie męczy patrzenie na ten bałagan jaki tworzą wokół miasta.
  17. Aslana

    Czarne Owce

    Gratulacje:) ciekawa jestem jakie wyzwanie jako kolejne wpadnie Owieczkom do głowy?;)
  18. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Poszukiwany/Poszukiwana ;) Aktywny w turniejach oraz lubiący wspinaczkę w iglicy gracz :) Jeśli lubisz pokazać pazurki i sprawia Ci to frajdę a nie jest przykrym obowiązkiem pisz w grze do Avintia. Bractwo S.P.Q.R zaprasza do wspólnej zabawy:)
  19. Aslana

    Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

    @Rycerski To ja tylko doradzę poszukać informacji o grze i iglicy tu na forum, jest ich sporo, wystarczy że wpiszesz nick @chris07070707 w wyszukiwaniu i wyszukaj kluczowe słowa , iglica wieczności , turniej, budowa miasta. Myślę że sporo ci się wyświetli, a czytać ze zrozumieniem najwyraźniej...
  20. Aslana

    Chwasty

    Włos mi się jeży na głowie jak te chwaściory mi w oko wpadną Naprawdę będzie że zmowa , ale tylko szaleniec zagłosowałby inaczej;)
Do góry