• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Aslana

    Naprawione Nieaktywny event majowy

    W Bractwie widzimy ikonę i interfejs eventu niestety z informacją nie aktywne, kiedy możemy spodziewać się uruchomienia eventu
  2. Aslana

    Przesyłanie linku

    Chciałam przesłać link do zaprzyjaźnionego bractwa ale wyświetla mi się informacja że link mogę wysłać tylko do znajomych i w bractwie. A jednak do znajomego z którym wcześniej korespondowałam linku wysłać nie mogę. Czy jest jakiś sposób oznaczania " znajomych"? Czy też w tym przypadku znajomy =...
  3. Aslana

    Potwierdzone Degradacja maga

    Mam problem z zdegradowaniem siebie z maga do towarzysza. Do niedawna była możliwość że mag mógł sam się zdegradować. Dziś kiedy próbowałam to zrobić nie miałam takiej możliwości. Zrestartowałam grę i nadal nic. Sprawdziłam na innym świecie też nic. Ciekawa jestem czy tylko ja tak mam czyli błąd...
  4. Aslana

    Misie do stworzenia w AM.

    Czy ktoś orientuje się czy misie będą tylko do końca eventu w AM czy też nieco dłużej np do końca PB?
  5. Aslana

    Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

    @jarq czy skrócenie czasu trwania PB mamy zgłosić jako błąd czy uda się nam uzyskać jakieś konkretne informacje w tej kwestii, bo ucięcie tych kilku godzin to nie jest zmiana kosmetyczna.:mad:
  6. Aslana

    Bractwa dla maluszków

    To będzie nietypowe :D Ponieważ w moim bractwie przewija się sporo początkujących graczy często pytają o polecenie AKTYWNEGO, robiącego 10 skrzynek bractwa, akceptującego małych aktywnych graczy. Chciałam prosić o kontakt przedstawicieli takich bractw właśnie na s2. Dziękuję :)
  7. Aslana

    BRACTWO S.P.Q.R - REKRUTACJA

    Zwolniło się w naszym bractwie 5 miejsc. Poszukujemy aktywnych graczy którym niestraszne są turnieje i iglica. Lubimy wyzwania więc jeśli masz w sobie ducha walki i pragnienie przygód zapraszamy do wspólnej zabawy.
  8. Aslana

    Nie mogę zalogować się do gry

    Nie mogę zalogować się do gry na aplikacji. Pomimo wprowadzenia prawidłowego hasła wyświetla się informacja że hasło jest nieprawidłowe.
  9. Aslana

    Brak tłumaczenia w iglicy wieczności

    Błąd występuje w aplikacji mobilnej Gdy rezygnuję z zapłaty diamentami za dodatkową rundę w negocjacjach pojawia się pytanie czy napewno chcesz zrezygnować przyciski pod nim nie zostały przetłumaczone pozostają w języku angielskim.
  10. Aslana

    Nieprawidłowe wyświetlanie nagród po zamknięciu cudu

    Nagrody ze skrzynki wyświetlają się kilka razy pod rząd gdy ktoś z bractwa zamknie cud. Problem na wszystkich światach. Aplikacja
  11. Aslana

    Konkurs turniejowy - łapki

    Nie zostało uściślone ile razy każdy gracz może zagłosować Czy może oddać dowolną ilość głosów? Czy po jednym na każdy ze światów? Czy tylko jeden? Oraz czy można głosować na swoje bractwo? @jarq prosimy o podpowiedź;)
  12. Aslana

    Zmiana bractwa na telefonie

    Poraz kolejny spotkałam się z sytuacją gdy osoba grająca jedynie na telefonie ma problem ze zmianą bractwa. System w aplikacji mocno ogranicza wybór, do bractw nisko ustawionych w rankingu, choć jest wiele bractw rozwiniętych które chętnie przyjmą początkującego gracza. Jeśli trafi taki...
  13. Aslana

    ÉLVÉNARIANIÉ Zapraszamy :)

    Wkrótce zacznie się przygoda i jeśli komuś brakuje artefaktu do misia (mają być w nagrodach na 2 i 3 mapie) to zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy ;) Mamy kilka wolnych miejsc.:) Przygoda jest w naszym bractwie starannie zorganizowana i każdy ma konkretne zadania do wykonania, nic nie...
  14. Aslana

    Zgłoszone Filtr "tylko w grupach" u kupca

    Proponuję stworzenie dodatkowego filtra w kupcu, dzięki któremu pokazywane były by tylko oferty w grupie (oferty z tego samego tieru). Propozycja dotyczy wprowadzenia filtra zarówno na komputerze, jak i na apce. Obecny nawał ofert pomiędzy grupami, zwłaszcza ofert T3:T1, straszliwie zaśmieca...
Do góry