• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Witam co wiecie o zmianach kosztów rozbudowy cudów, na becie obniżyli ilość fragmentów potrzebnych na rozbudowę, kiedy ta rewelacja dotrze do nas:)
  2. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Chris ja nie wiem jak ty to robisz bo ja mega sie przygotowałam do tego rozdziału a i tak produkcja kluczy, kulek i krewetek zajęła mi 8-9 mięsiecy i z tygodniowa przerwa na PB bo wywaliłam wszystkie do schowka co sie dało i to chyba dwa razy, plac na osade miałam ogromny bo nie miałam połowy...
  3. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    One tez dostały ale zrobiły zwiad i zadanie mozna było odrzucic jednak to nie zmieia postaci problemu ze takie zadania wracaja jak bumerang, i coś tu nie gra bo dziewczyny nie zamierzały na razie zaczynać rozdziału ze statkami a troche zostały do tego przymuszone ( a to najjjjgorsza osada jaką...
  4. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Wiesz co ja nie pamiętam aż takich szczegółów, ale skoro tak piszą i to obie to chyba coś w tym jest, zadania do osad tez się trochę pozmieniały jak zaczęli mieszać w zadaniach z początku gry, też potrafiły mi wpaść zadania z osady wróżek ale dotyczyły produkcji z warsztatów lub zdobycia...
  5. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Witam mam pytanie czy ktoś z Was miał też taki zonk Dziewczyny w moim bractwie skończyły rozdział Ambasady zrobiły zadania i wszystkie badania (stoją na zwiadzie ) pojawia się zadanie sprzedaj główny budynek osady robią to, i potem wpada zadanie wyprodukuj piwo truskawkowe a osady już nie ma...
  6. Tolka1345

    Rozmiar Oddziału

    Zadna produkcja w akademi nie zgarnia bonusowych nie wiem jak z tworzeniem to musze sprawdzic :) a pytanie nie było moje tylko osady kolezanki ja juz od dawna przestałam na to zwracac uwage :) wiem dzieki za odp u mnie nie ma to znaczenia :)
  7. Tolka1345

    Rozmiar Oddziału

    Hej a ja ponowie pytanie czy nadal relikty bonusowe wpywaja na trudnosci w walkach i co teraz w momencie kiedy tych reliktow nie wydajemy na rozbudowy cudow ? Czy nadal maja wpływ na trudnosc i czy w Akademii np bedzie mozliwosc ich wydawania ? Bo teraz juz nie mam na nie pomysłu. :)
  8. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    o dzieki juz nie musisz odpisywać na priv bo sprawe rozwiazałeś dzieki
  9. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Słuchajcie rozmawiałam z koleżanka o zmianach w rozbudowie cudaków i pytanie co będziemy robić z reliktami które przychodzą z turnieju i prowincji skoro nie będą potrzebne do rozbudowy początkowych cudów, nadal będą podnosić poziom trudności w turnieju ? Czy w Akademii Magii będzie możliwość...
  10. Tolka1345

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Witajcie nie jestem anglojęzyczna a tłumacz google to porażka wiec mam pytanie jak zgłosić im że nie mogę rozbudować iglicy burzy ponieważ po aktualizacji mam pustą stronę i myślałam dobra komputer chce się zaktualizować po będzie działać ale nadal nie działa:) oczywiście mówię o Becie gdzie te...
  11. Tolka1345

    Oficjalne informacje z Discorda

    Tylko te nowe funkcje kolega ma tez na małych swoich swiatach a tam jest w rozdziale Smoki to bardzo dziwne :)
  12. Tolka1345

    Oficjalne informacje z Discorda

    dla porownania ja gram na kompie i tego nie mam :)
  13. Tolka1345

    Oficjalne informacje z Discorda

    Jeszcze jedna dziwna rzecz sie u niego pojawiła :) żadne z braciaków tego nie ma tylko u niego sie to pojawia
  14. Tolka1345

    Oficjalne informacje z Discorda

    Witam mam pytanko mojemu koledze po aktualizacji gry na telefonie pojawiła sie nowa opcja tzw " prestiż bonusu " jest w rozdziale potega muzyki, pojawia się to jak kliknie rozbuduj na wszystkich kulturowych budynkach to jakis bład czy bedzie jakas nowa funkcja
  15. Tolka1345

    Rekrutacja otwarta Denis & spółka

    Turniej się skończył kto ma ochotę to ZAPRASZAM SERDECZNIE:)
  16. Tolka1345

    Rekrutacja otwarta Denis & spółka

    Witajcie wszyscy pozytywnie zakręceni na ELVENAR:D w akcie desperacji pisze do Was nie posiadających jeszcze fajnej gildii lub pragnących odmiany SZUKAM GRACZYYYYYYYYY do bractwa które kocham i jestem w nim od samego początku :) Zapraszam każdego kto potrafi poklikać na iglice i zaistnieć w...
  17. Tolka1345

    Witam wszystkich :)

    witaj baw sie dobrze:)
  18. Tolka1345

    Rekrutacja otwarta Denis & spółka

    Witam Jak zawsze w tym poście szukam graczy:eek: do mojej ekipy pozytywnie zakręconych:D, co ma Wam napisać iglica, turniej, łapki, darmowe PW, trzeba robić i tyle w zamian służymy radą, wsparciem, surowcami oraz najważniejsze rozmową i dowcipem;). Mamy dwa a w sumie trzy miejsca wiec zapraszam...
  19. Tolka1345

    Dyskusja o Uczcie w stylu fusion Mamy Juul

    Witam to i ja dorzucę jeszcze, że bardzo trudno po zrobieniu wszystkich zadań zebrać 9 artefaktów mnie się nie udało na becie niestety i w sumie większość braciaków pisała to samo że że brakuje im do maxymalnego poziomu w moim przypadku zadecydował chyba o tym fakt iż moje zbieranie dodatkowych...
  20. Tolka1345

    Dyskusja o Sezonie Radości

    siema to taki dowcip ino na becie w sezonie zostało nie mało 3000diaksow za przepustkę a naszych tak dla żartu stwierdzili ze tu grają inni gracze i dali za kasę i ja za diaksy znowu kupie ale kasy już nie dam sorka ale 60 zł lub więcej trochę przesadzili // no chyba żartujecie połączono//Urdur
Do góry