• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Strzał w kolano?

    Kowal trochę Cię poniosło. Żaden militarny gracz nie ma Enara, bo ten cudak dawał takie śmieszne bonusy, że tylko szkodził większym rozmiarem oddziału. Nie wiem czy po tej zmiani którykolwiek militarny gracz go postawi, bo on many to my mamy Opactwo (które swoją drogą dostało po du.. o ok. 50%)...
  2. Rozmiar Oddziału

    Odkąd wprowadzili wzniosłe towary już nie istnieją towary niebonusowe, bo każdy relikt już coś zwiększa. Masz 3 towary bonusowe podstawowe, 3 żywe i 3 wzniosłe. Chyba, że się odnosisz jedynie do podstawowych to trzeba było doprecyzować.
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    https://prnt.sc/pVst_ZP9xyy1 Przed nerfem 1,35m na plusie, po 260k na minusie. 1,6m poszło w las po zmianach w Ruinach i Klasztorze. BTW trochę to śmieszne, że wcześniej cudak dawał 1m kultury i to było nicht gut, a teraz jak takie Trony dają 3,3 MILIONA pkt do rankingu (gdzie przed zmianami...
  4. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Te zmiany to żart i to nieśmieszny owszem ale nie zgodzę się, że najbardziej rozwinięci nie odczuli tego. Otóż odczuli, bo kultura spadła każdemu, nam w milionach, Wam w tysiącach. Nie pamiętam ile miałem ale grubo powyżej miliona byłem na plus, teraz 260k na minusie :)
  5. Oficjalne informacje z Discorda

    Taa tylko, że od katalizatorów to mamy Tinlunga czy jakoś tak i Jeden z cudaków co daje katalizatory za mgły. TO fragmenty są problemem nie katalizatory....
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Zbrojownie to akurat mały pikuś, po prostu karmę trzeba będzie używać raz na 2 dni a nie jak teraz raz na trzy dni. Boli natomiast nerf kultury, przy moim mieście teraz i klasztor i ruiny dają po bańce kultury, jak z 2m zostanie mi 200tys to weź tu człowieku wykombinuj 1,8m kultury na dzień...
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Tak chodzi mi o to, że mi spadnie rozmiar to i w turku będzie mi łatwiej, bo mniej woja będzie ginąć. EDIT: naprawili przynajmniej kolejność ataku, znowu jednostki zaczynają ze skrzydeł i kończy środkowa ale w falach w iglicy dalej miesza jak mieszało...
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    To nie do Ciebie tylko do twórców, chociaż może zabrzmiało inaczej no to sorki.
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Przez tyle lat Trony, Klasztor I Opactwo były w niezmienionej formie i nagle twierdzisz, że to było "Nadużycie" ze strony graczy, że je postawili na maxa? Serio? Nie róbmy sobie jaj... Trony i w mniejszym stopniu Klasztor postawiłem dla bonusów dla kultury. Teraz będą zbędne, obcięcie kultury o...
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czy zmiana kolejności ataku jednostek ze skrajnych do środkowej na totalnie odwrotną tzn. od centralnie środkowej po skrajne to zamierzona zmiana czy wyszło "przy okazji" naprawienia fal w iglicy i nie mieszania już jednostek na slotach pomiędzy falami? To jest dość istotna zmiana, jeżeli była...
  11. Dyskusja o rozdziale 21

    Wy na serio tak z tym narzekaniem na wymogi many? Dziwne, że będąc tak daleko w grze można mieć jeszcze problem czy z maną, ziarnami czy z unurytem.... Tak to wygląda u mnie a czaruję sobie tylko 6 warsztatów i budynki kulturowe żeby mieć 600-700% bonus cały czas. A co do żwych Kowal. W 20...
  12. Dyskusja o rozdziale 21

    Liczył ktoś już czy opłaca się zbrojki podnosić w nowym rozdziale czy dalej czekać na 41?
  13. Kwitnaca Gildia Kupiecka - przydatnosc

    Już chwilę temu zauważyłem to samo, tj. nie ma sensu stawiać manu tylko więcej warsztatów, wysoka premia do kultury i handlować z hurtownikiem. Szkoda tylko, że wszystkie zadania do eventów wymagają wyprodukowania surowców i handlu z hurtownikiem nie zalicza do nich, to czasem jakieś manu czy...
  14. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Co mi z soboty rano jak pracuję do 13-15 a czasem i do 18 i dopiero wieczorem mam czas (a czasem mam całą sobotę wolną). Dlatego każdy robi wtedy kiedy mu pasuje, to Ty dostosowujesz grę pod siebie a nie gra Ci narzuca kiedy Ty masz czegoś użyć, już takie gierki przerabiałem, szybko kończyliśmy...
  15. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    A czy ta wiedźma nie mogłaby sobie zbierać składników w niedzielę? W sobotę ludzie grający 2 turki na 1 wzmocnieniach klepią turniej i akurat wtedy kociołka nie można sobie odpalić? Znowu inno miesza pod siebie żeby nam strategię rozwalić? Brawo helmuty.....
  16. Dyskusja o wydarzeniu Zimowa Magia

    Z dziennych warte wzmianki Wiedźmy lodowych gigantów, więcej populacji od skał venara III (ale mniej kultury), zwoje wskrzeszenia woja 25% i ewentualnie instanty ze zwiadowcami/żabami (chociaż te ilości bez szału).
  17. Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Zastanawia mnie jak to policzyłeś, mi też wyszło w sumie, że nie opłaca się rozbudowywać zbrojek ale różnice nie były tak drastyczne. Ja sobie porównałem tak: 5 starych zbrojek to obszar 125 pól, rozmiar grupy 4150 i łącznie wymaga 148 090 kul i 69 275 pop. 4 nowe zbrojki to obszar 120 pól...
  18. Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Mam podobnie jak Ovocko tzn. dużą ilość zbrojek, których nie uśmiecha mi się chować i wypstrykać się z karmy moment, bo miśki bym odpalał codziennie wtedy a nie co 2 dni. Cudaków też mam sporo więc jedyne co mogę chować to praktycznie rezydki i budynki pop kul i wtedy zjechać na minus z...
  19. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    No niekoniecznie Chris. Przy końcowych prowkach w turnieju rozmiar oddziału przekracza mi 250k, to wskrzeszenie nawet 1 oddziału to jest dużo wojska. Trafią się 4-5 walki z dobrym układem i minimalne straty będą a potem combo masakra i np. 2 oddziały pójdą do piachu (500tys np. zwiadowców). To...
  20. Lagi w turniejach

    Mam 781 prowek, wczoraj tłukłem stal do bólu (ponad 100 prowek) na lapku, sporo walk ręcznie i max co 10 pełnych prowek potrzebny relog, bo gra szatkuje niemiłosiernie ale optymalnie, relog już potrzebny po 5-6 prowkach, gdy zaczyna przycinać, więc nic się nie poprawiło u mnie. Nawet nawigacja...
Do góry