• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Nicci v

    Odrzucone Kolejność w bractwie.

    Członkowie w bractwie powinni być wyświetlani nie według liczby punktów, ale rangi. Na pierwszym miejscu Arcymag, potem Magowie, Ambasadorzy... .
  2. Nicci v

    Odrzucone Zmiana nazwy nicku.

    Z niezrozumiałego dla mnie powodu w grze nie można zmienić nicku. Często zaczynając nieznaną grę gracze rejestrują się na próbę wymyślając szybko nick. Dlaczego nie można go zmienić? Powinna być w ustawieniach konta dopuszczalna przynajmniej jedna darmowa zmiana. Ewentualne kolejne za diamenty.
  3. Nicci v

    Zbior odznak

    monotonne klikanie zabije każdą grę
  4. Nicci v

    Przygody Bractw - Złota Bransoleta - ilość towaru

    Dzięki. Właśnie o to mi chodziło.
  5. Nicci v

    Przygody Bractw - Złota Bransoleta - ilość towaru

    Witam. Jak liczona jest ta "niezła ilość towarów podstawowych" potrzebna do zdobycia Złotej Bransolety? Od Rozdziału możliwości produkcyjnej gracza itp?
  6. Nicci v

    Produkcja towarów po postawieniu Górskich Hal

    No tak. Nie brałem tego pod uwagę. To daje jakiś profit. Dzięki za odpowiedź.
  7. Nicci v

    Produkcja towarów po postawieniu Górskich Hal

    Czy Górskie hale tak naprawdę się opłacają? Na poziomie 6 zwiększają mi produkcję w manufakturach o 80-110 jednostek, przy produkcji bez hal 1800-2200. Na wyższych pewnie będzie lepiej, ale nie wiem, czy nie będą wymagały więcej miejsca. Ja na razie bardziej korzystne byłoby postawienie w ich...
  8. Nicci v

    Przygody bractw.

    Dzięki, czyli nikt drugiej nie odblokował, bo kończyliśmy wcześniejsze punkty orientacyjne.
  9. Nicci v

    Przygody bractw.

    Druga mapa się nie pojawiła, czyli ktoś jej nie odblokował? Zresztą już i tak nie było na nią czasu.
  10. Nicci v

    Przygody bractw.

    Doszliśmy niebieską ścieżką do końca etapu, Potem końcówkę czerwonej(jak widać na zrzucie). Była możliwość zebrania pierwszej skrzyni. Druga była zablokowana. Ktoś zabrał pierwszą, ale drugiej nie. Po zakończeniu przygody dostaliśmy nagrody z pierwszej. Czy to dlatego tylko z pierwszej, że...
  11. Nicci v

    Kupiec - możliwość cząstkowej realizacji oferty.

    Część graczy chcąc zwiększyć szansę realizacji swojej oferty rozbija ją na mniejsze części. To zaśmieca rynek. Zamiast 15 takich samych zleceń po 1000 jednostek wolałbym jedno za 15 tysięcy. Ważne, żeby mali gracze mogli sobie wymienić małą liczbę surowców, realizując to zlecenie cząstkowo. Tak...
  12. Nicci v

    Pomoc sąsiedzka - grafika

    Dzięki. Mam nadzieję, że niedługo. Monotonne powtarzalne klikanie zabija każdą gierkę.
  13. Nicci v

    Pomoc sąsiedzka - grafika

    Na jednym z awatarów wyświetla mi pomoc sąsiedzką w postaci uproszczonej(bez odwiedzania miasta). Nie wiem kiedy/jak to ustawiłem, ale jest odwiedzanie jest znacznie prostsze. Skarbu też nie trzeba szukać. Gdzie to można ustawić?
  14. Nicci v

    Koszt negocjacji.

    dzięki chris za obszerne wyjaśnienie
  15. Nicci v

    Koszt negocjacji.

    Chciałbym zdobywać prowincje drogą negocjacji. Od czego poza odległością od miasta zależy koszt negocjacji? Czy wpływ na to ma wielkość, jakość armii? Może wielkość oddziału, który można wystawić? Chodzi mi o to, czy muszę rozwijać w grze militaria(budynki, szkolenie itp), czy wystarczy ścieżka...
Do góry