• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. mah79

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    panie i panowie, są gdzieś spisane nagrody dzienne z zakazanych run?
  2. mah79

    Zażalenie odnośnie przenosin

    Mnie przeniosło ,po zeszłorocznych perypetiach i mieszkaniu na krańcu świata w końcu mam sąsiadów i mam z kim handlować.
  3. mah79

    Dyskusja o jesiennych zodiakach.

    Skała Venara III .to coś konkretnego - to by było coś. Klasa kaligrafii nic nie zmieni -kolejny śmieć taka prawda (ale spoko można sie na to napalać - powodzenia), ale z tą karma to masz racje - tego nie zauważyłem, w to będę celować.
  4. mah79

    Dyskusja o jesiennych zodiakach.

    Panda nawet niezła jako nagroda, bo te dzienne to powiem wam słabo. edit: nie wiem co to jest "klasa kaligrafi" (jeszcze raz lookne), bo po nazwach nie patrzyłem ,tylko po kratkach, ale spoko - skoro tak piszesz, potrzymam sobie ja w inwentarzu zaraz koło 15 krabów i 18 rezydek magicznych, może...
  5. mah79

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    budynki zestawu miodzio, dawno tak fajnych i przydatnych nie było
  6. mah79

    Dyskusja na temat nowego 18 rozdziału - Duch Współpracy

    jest gdzieś spis zadań z tej epoki? nie mogę tego znaleźć
  7. mah79

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    wiadomo ile ekspansji prowincji jest w nowym rozdziale?
  8. mah79

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Widzę ,ze będzie jazda przez ponad pół roku.
  9. mah79

    Zgłoszone Własne Antyczne Cuda pokazywane tak jak Cuda i innego gracza.

    Oczywiście, ze tak. Lepiej sie prezentuje i tak jakby przejrzyściej.
  10. mah79

    Odrodzenie Kultu Feniksa - czy warto?

    1. tak 2. jak nie masz nic lepszego to sobie go postaw 3. tu co chwile sa eventy wiec w następnej epoce będziesz mieć cos lepszego, a jak na tym akurat feniksie Ci zależy, to znajdz jakies dobre bractwo, rób 10 skrzynek tygodniowo to co epokę będziesz mieć schematy żeby go podrasować.
  11. mah79

    Liczymy do miliona.

    645
  12. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    Napisanie do suportu wydawało się jedyna możliwością jakiegokolwiek działania w moim przypadku. Dostałem odpowiedz, która można interpretować -( w co chce wierzyć ) nasi nie maja możliwości przenoszenia miasta gdziekolwiek (nie żebym chciał z powrotem na to samo miejsce, ale w ogóle "gdzieś...
  13. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    napisałem na suport, jak coś odpiszą to tu wrzucę :) bo czarno to widzę, mino tłumaczenia mi gry przez kolegów i koleżanki tak jakbym grał od wczoraj :D
  14. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    Dziękuje za posadzenie o złodziejskie ofki. Właśnie dlatego mam wszystkie rodzaje fabryk zbudowane by takie wystawiać .
  15. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    Chyba nie wiesz ile surowców kosztuje turniej i iglica , przeciez nie będzie sie na mnie całe bractwo składać - to ja jestem od pomagania słabszym, zobaczę co to będzie, ale już widzę ze kiepsko, takie miejsce to mogło być na początku gry. p.s to nie jest słabe miejsce - to jest koniec świata...
  16. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    jak to sie nie zmieni to ja nie mam po co grać, osobiście wypasałem poł mapy na której grałem, ale to było 4 lata temu - małymi kroczkami, teraz nie da rady zaczynać nowej epoki w takim miejscu gdzie nic nie sprzedasz, strasznie mi szkoda ale chyba gra chce żebym to zakończył
  17. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    napisałem do suportu, dzięki wszystkim za rady , naprawde jestem załatwiony na amen, tu daje ss : tak wygląda cały dół i prawa strona, miast jest trochę na prawo :
  18. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    co to jest 16 dziur? ja mam ponad 300 ;/
  19. mah79

    Twoje miasto zostało przeniesione na lepszą pozycję na Mapie Świata

    chris07070707" Kliknij w grze w prawym dolnym rogu na symbol zebatki, a potem na znak zapytania, czyli "Obsluga gry". Wyjasnij swoj problem i kto wie." o i to jest jakąś rada, spróbuje bo jestem ugotowany jak to tak zostanie i chyba koniec z graniem
Do góry