• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Poszukiwania

    Witam wszystkich. Czy możecie mi napisać gdzie wyprodukować Zapieczętowany traktat pokojowy
  2. Liczymy do miliona.

    688
  3. Liczymy do miliona.

    682
  4. Niezwykła Przygoda - Rekrutacja

    Witam Jeśli w Twoim mieście wieje nuda i nic się nie zmienia , jeśli jesteś gotowy wyburzyć połowę miasta pod PB , a później opróżnić zapchany inwentarz z zalegających budynków i odświeżyć swoje miasto to wysyłaj zgłoszenie . W zamian 10 skrzynka co tydzień i drugie piętro w iglicy i oczywiście
  5. Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

    jarq nie pisz nic jak masz pisać takie bzdety .Wcale łatwiejsze uczestnictwo nie było. Pomyślmy ..... Kto robi ostatnie krótkie odznaki o godzinie 15 w pracy , trochę to nielogiczne i głupie. Najwięcej ludzi siedzi wieczorem , poza tym nikt nikomu nie każe siedzieć do 1 w nocy jeśli komuś...
  6. Dyskusja o aktualizacji 1.100

    Trujecie bułe z tymi PW że się forum nie chce czytać. Zawsze tu wchodzę z myślą , że nie będzie jakiegoś marudzenia ,ale ja jestem naiwny. A co do aktualizacji to mnie bardzo cieszy ,że na apce będzie widać kto zaakceptował ofertę handlową. Brakuje jeszcze czasu wpisu na czacie i przypuszczam...
  7. Licznik Mgły Wizji w Akademii Magii

    Jeszcze wpadną na pomysł żeby podnieść wartość mgły wizji potrzebną do otrzymania skrzynki .
  8. Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    Nie zgodzę się z Tobą. Twórcy uważnie słuchają graczy , ale nie w prośbach i pomysłach tylko w narzekaniach. A bo w evencie za duża losowość zadań , a bo trzeba losować z 16 skrzynek ,a bo to ,a bo tamto. Więc posłuchali biadolenia i zrobili event GNIOT. I jakoś zbytnio teraz tych narzekań nie...
  9. Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    Event taki jak dwa elfy kroczące pod chorągiewkami - słaby. Przewidywalny i nudny. Dla mnie najnudniejszy od kiedy gram czyli od syren . Ale jest plus , nie będzie wielkiego rebalansu w grze . Myślę też że powinni wprowadzić kolejny ranking - kto w najkrótszym czasie zaliczy wszystkie zadania ha...
  10. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Witam A moze słabymi nagrodami chca zniechecic graczy do udziału w PB ?
Do góry