• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    WSPANIALE :D Wreszcie jakaś konkretna zmiana, bo tych Kodeksów, Jednorożców, Płomieni i Wędrownych Kupców coś za dużo się pojawia. I mam nadzieję, że w końcu zostaną usunięte z kolejki. Szkoda, że wzmocnienia są droższe (5 katalizatorów). Wszystkie pojawiają się w 1 slocie AM, więc znając życie...
  2. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Prawie się udało, ale budynek Sirens' Ballet (3x3) styka się z 3, a nie z 4 budynkami ;) Nie ma to jednak znaczenia, jeżeli będzie możliwość zdobycia wielu małych budynków. Można wtedy pokombinować i cuda z tym zestawem zrobić.
  3. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mamy kolejny "fajny" zestaw. Nie da się go ustawić tak, aby uzyskać maksymalne bonusy za połączenia z innymi budynkami zestawu (wykorzystując tylko te budynki) //edit No i kształt zestawu o_O
  4. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    U mnie w Iglicy pojawiły się już nowe Artefakty :) Niestety po wylosowaniu okazało się, że są ale stare. :confused:
  5. Malpa22

    Dyskusja o Sezonie Radości

    Przepustka Sezonu Radości i Przepustka Premium Sezonu Radości. Na przeglądarce. I na apce. Niby to samo, a jednak ogromna różnica.
  6. Malpa22

    Kwartalny event

  7. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Niestety, ale u mnie też nie można skorzystać z tej oferty za każdym razem pojawia się taki komunikat /edit 2023-04-14 13:40 U mnie już działa, można dokupić nową podstawkę i artefakty. No i jestem szczęśliwym posiadaczem :)
  8. Malpa22

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Efekty Mikstur Rozdział Ikonka Nazwa Opis Efektu BONUS Przyrost % Bonusu Czas trwania efektu Przyrost czasu Max. BONUS Max. czas trwania efektu 1 poziom [%] [%/poziom] 1 poziom [h] [h/poziom] 100 poziom [%] 100 poziom [h] V Magiczny wzrost podatków Zwiększa...
  9. Malpa22

    Restart czasu na pasku...

    Zamykam. Po aktualizacji działa prawidłowo. :)
  10. Malpa22

    Restart czasu na pasku...

    Mam taki problem i uważam to za błąd, którego nie powinno być. Kolega z bractwa wyłapał ten problem, a u mnie też się powtarza. Spróbuję go opisać. Mam na pasku pewną ilość PW (np. 8 PW) i chcę przekazać darmowe PW z Korzyści, z Postępu Bractwa członkowi mojego bractwa. Na obecną chwilę mamy 7...
  11. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Zobaczcie jakie piękne wyniki padają w Iglicy Wieczności (przykład z s2). Do tej pory (jako bractwo) można było zdobyć maksymalnie 1575 Esencji Ducha (25x63). Teraz, odkąd mamy Postęp Bractwa możemy zdobyć jeszcze więcej. W Archiwum Iglicy (na 10 poziomie) możemy mieć maksymalny zapas 500...
  12. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Powracam do resetu Korzyści. Chcę się upewnić czy dobrze rozumuję. Mam 4 poziom Archiwum Iglicy na obecną chwilę 120/200. Jak wszystko dobrze pójdzie i bractwo się spisze (wg założeń) to w piątek o 22:00 będzie 200/200. Robię RESET i mam 200/0. I teraz pytanie. Czy na pewno przy 0 poziomie Perka...
  13. Malpa22

    Potwierdzone Rozbieżny stan towarów w Kupcu i w menu surowców

    Potwierdzam. U mnie to samo.
  14. Malpa22

    Dyskusja o Zimowej Magii 2021

    Mam pytanie czy w tym wydarzeniu obowiązuje system Lig i w związku z tym czy będą nagrody i jakie?
  15. Malpa22

    Rynek skrzynek - system wymiany PW

    Odświeżam temat. :) Dla nowych i mniej doświadczonych graczy :elf: :human: został przygotowany arkusz kalkulacyjny Excel-a z tabelkami do Rynku Skrzynek. Jest to tzw. gotowiec z wszystkimi Antycznymi Cudami i poziomami (zawiera również cuda z XIX Rozdziału). Wystarczy tylko wybrać Antyczne...
  16. Malpa22

    Bractwo Arma Gravis zaprasza do gry...

    Hej. Prowadzimy ponownie rekrutację. :) Poszukujemy aktywnego gracza, fightera lubiącego turnieje i iglicę. Być może czekamy właśnie na Ciebie? Zainteresowanych (na s2) proszę o kontakt w grze. Malpa22
  17. Malpa22

    Bractwo Arma Gravis zaprasza do gry...

    Dołącz do nas, dołącz do naszego składu. Może czekamy właśnie na Ciebie? Poszukujemy tylko normalnych graczy, chcących grać, walczyć i bawić się z nami. Jesteśmy super, mega, fajnym i ambitnym bractwem. :) Nasz priorytet to turniej i iglica, nie gardzimy przygodami. W każdym turnieju...
  18. Malpa22

    Potwierdzone Degradacja maga

    Przepraszam, do usunięcia.
  19. Malpa22

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Z tego co widzę to zakończenie przygody bractw wypada (1 dzień później) 12 października (poniedziałek) o 19:00. Wydłużyli czas trwania czy się mylę?
  20. Malpa22

    Bractwo Róbta co chceta - poszukuje nowych graczy

    Hej ;) Jeżeli chcesz zagrać o 10 skrzyń, to dołącz do nas. 1 wolne miejsce czeka. Zapraszam
Do góry