• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. zapraszamy do Easy Rider

    Cześć zapraszam do bractwa Rasy Rider https://www.elvenstats.com/fellowship/pl2/26942 Z historii niewiele się dowiecie. Zainteresowanym wyjaśnię szczegóły. Nie jesteśmy nowym bractwem i nową załogą. Gramy razem już sporo. Jedyna zasada - wchodzisz w turniej to robisz minimum 1000 pkt. Iglica...
  2. czy można pozbawić władzy arcymaga?

    Cześć mamy niezręczną sytuację w bractwie. Byłem jego arcymagiem od prawie początku. Ktoś je utworzył, odszedł a mnie kliknął bez pytania na arcymaga ;)) To było w 2019 roku. Do 06/2022 byłem arcymagiem, ale ze względu na przerwę w grze oddałem je osobie z największą liczbą punktów rankingowych...
  3. Przekierowano do obsługi elvenstats

    Witam, Na elevenstats brak aktualizacji statystyk od 25-09. Coś padło pozdrawiam Acca
  4. Feniksy

    Mamy wydarzenie z Feniksami ... ale nie mogę odnaleźć informacji o pozostałych ptaszkach. Czy jest gdzieś opis innych Feniksów ? dzięki ... za pomoc
  5. Akademia Magii

    Przy odbieraniu wytworzonych w Akademii Magii przedmiotów (zakładka Tworzenie) klikając przycisk "odbierz" zdarza się, że jednocześnie zostaje uruchomiona produkcja znajdująca się pod przyciskiem "odbierz". Prośba o przesunięcie lub zablokowanie okna. // info dodatkowe Wersja gry: ? aktualna...
  6. budynki wydarzeń

    Szukam opisu budynków wydarzeń ... znalazłem tylko te z ostatniego turnieju świątecznego. Czy są gdzieś inne opisane inne budynki ? Wszystkim którzy zechcą pomóc ... dziękuję. pozdrawiam :)
Do góry