• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Tehanu

    Konkurs Świąteczny

    wielkie dzieki za super zabawę i nagrodę :)))
  2. Tehanu

    Konkurs Świąteczny

    życzenia do odśpiewania na melodię dowolną, byle przy wtórze pracy browarników, czyli świąteczna pastorałka- unurałka dziś Krasnolud, jutro Wróżka, Elven już za parę wiosen To nie ważne, bo choć różni, mówią ludzkim głosem ref.. Ani Elfom, ani ludziom niech gwiazdka nie gaśnie A kto za to nie...
  3. Tehanu

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    wielkie dzięki :)))
  4. Tehanu

    Nasz drugi konkurs urodzinowy

    ile prowincji do odkrycia, ile wciąż iglic do zdobycia ile turniejów do rozegrania i wielkich rekordów do pokonania tak wielu, niech Elvenar przyjąć te życznia raczy, tak wielu, niech Ci co roku przybywa wiernych graczy
  5. Tehanu

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Na szczęście kiedyś posłuchałam starszych w bractwie i wybudowałam feniksa ognia, więc go już mam. Teraz chciałaby dusza do raju, stąd pytanie o miśki.
  6. Tehanu

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Jestem nowym graczem i oczywiście cieszy mnie mozliwość zdobycia artefaktów feniksów, ale, w mojej ocenie to jedynie feniks ognia jest wart zachodu. I super, ze my nowi będziemy mieli szansę na artefakty do tego feniksa. Ale co z miśkiem polarnym i brunatnym??? W mojej ocenie , to one...
  7. Tehanu

    Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Jesli do cheerleaderk chrisa zaliczasz równiez Tehanu, to masz już w niej wielką fankę :))) I jak tylko napiszesz coś mądrego będzie Ci kibicowała, a nawet w pomponiki sama zainwestuje :)) Jaki jest Twój ulubiony kolor ?
  8. Tehanu

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Czytając wypowiedzi zaawansowanych graczy na temat poradnika walki w iglicy dla pocztkujących, nasunęła mi się wielka prośba do "starych wyjadaczy". Sami już macie wiedzęi doświadczenie, (co widać w Waszych komentarzach) ale pomyślcie o " początkujących maluszkach", których znacie albo macie w...
  9. Tehanu

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Jeśli piszesz o pewnym lenistwie intelektulanycm będąc w orkach albo w elfach i robisz co tydzień całą iglicę i turniej finezyjnymi zestawami wojska , to nie pozostaj mi nic innego jak pogratulowac i zakrzyknać : czapki z głów przed mistrzem. Jeśli jednak jest już zaawansowanym graczem, to...
  10. Tehanu

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    ups... muszę napisać sprostowanie , bo moi bracja z "dziesiątej skrzyni" się zasmucili, bo przecież NIGDY nie wymagali ode mnie żadnych limitów . Te stresujące wymagania limitów, których nie byłam w stanie spełnić i musiałam odejść dotyczyły poprzedniego bractwa. Dziesiąta skrzynia przygarnęła...
  11. Tehanu

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Ja jestem chyba najlepszym przykładem, że WSZYSTKO CO MÓWI chris DZIAŁA :))) Dlaczego uważam, że moge się tak zdecydowanie wypowiadać? Sama to przetestowałam, a raczej chris, ( z ogromną cierpliwością ) , strał się mnie nauczyć jak walczyć w iglicy. Naukę rozpoczełam będąc w "orkach i goblinach"...
Do góry