• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Vimka

    Bractwo Zew Przygody - Zapraszamy ;)

    W ostatnim czasie sporo osób z naszego bractwa zakończyło lub zawiesiło grę, dlatego ponawiamy rekrutację w naszym bractwie Zew Przygody. Przyjmiemy graczy początkujących jak i zaawansowanych. Mamy dużo wolnych miejsc i możemy również zrobić fuzję z jakimś małym/nowym bractwem. W obecnym...
  2. Vimka

    Niewidoczny Bazant

    Koleżanka z bractwa miała coś podobnego z ratuszem. Zagięła jakoś system, bo ustawiła fragment ścieżki w miejsce ratusza. Po skasowaniu ścieżki ratusz powrócił ;) Ale w twoim przypadku to chyba nie to, skoro możesz go przestawić. :confused:
  3. Vimka

    Bractwo Zew Przygody - Zapraszamy ;)

    Kolejna rekrutacja, zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do bractwa Zew Przygody ;) Z naszej strony zapewniamy: - 10 skrzynek w turnieju - srebro w iglicy - handel - pomoc merytoryczna - spokojną i miłą atmosferę :) Wymagamy: - aktywności - udziału w turniejach z niewysokimi progami...
  4. Vimka

    Bractwo Zew Przygody - Zapraszamy ;)

    W tym turnieju stali po raz pierwszy udało się nam zdobyć 10 skrzynek ;) Mamy jeszcze 2 wolne miejsca, przyjmujemy i początkujących jak i bardziej zaawansowanych graczy. Serdecznie zapraszam :)
  5. Vimka

    Zmiany w turniejach

    A ja chciałabym się zapytać, czy wiadomo coś na temat kiedy te zmiany mogłyby się pojawić u nas na serwerach? Nie wiem na jakim etapie jest to testowane na Becie, nie mam konta, ale ciekawi mnie na jakiem etapie są testy na becie i czy przypadkiem nie zaskoczą nas nowymi turniejami od np...
  6. Vimka

    Ewolucja budynku a epoka

    A ok, tak myślałam ;) Dzięki za rozwianie wątpliwości :)
  7. Vimka

    Ewolucja budynku a epoka

    Mam takie pytanko odnośnie ewoluowania budynków eventowych. Czy przy ewolucji budynek podnosi się również do obecnego rozdziału? Wydaje mi się że nie, ale w bractwie mamy dyskusję na ten temat i w sumie nikt nie jest pewny. O ile dobrze pamiętam, jak zaczęłam grać to był akurat event feniksa...
  8. Vimka

    Bractwo Zew Przygody - Zapraszamy ;)

    Poszukujemy aktywnych i ambitnych graczy do bractwa nastawionego głównie na turnieje. Jesteśmy stosunkowo młodym bractwem, rozwijamy się i dążymy do zdobycia 10 skrzynek (aktualnie robimy 8). Aktywnie bierzemy udział w iglicy, a na Przygodę Bractw niecierpliwie czekamy, gdyż nie mieliśmy jeszcze...
  9. Vimka

    bractwo dla maluszka

    Moje bractwo jest bardzo aktywne i chętnie przyjmie maluszków ;) Jesteśmy nastawieni na turnieje, ale robimy tez iglicę i na PB też nie mozemy sie doczekać. Wymogi są niezbyt wysokie, chętnie wspomagamy młode konta towarami, dzielimy się wiedzą, doswiadczeniem i nowinkami w grze. Bractwo Zew...
  10. Vimka

    Wojownicy Orków

    Odświeżam temat ;) Mam miśka na 1lvl, dostałam strażników, ale nie wiem skąd pojawiły się u mnie 62 orki. Nie mogę ich jeszcze tworzyć w terenach treningowych. W opisie miśka widnieją tylko strażnicy, nie ma na tym poziomie nic o orkach. Wie ktoś skąd się bierze ten fenomen przyrostu orków nie...
  11. Vimka

    Królewska renowacja

    Możesz je zdobyć w turniejach ze skrzynek, jako nagroda całego bractwa.
  12. Vimka

    Zgłoszone zestaw z iglicy a bonusy

    Mam bonus do zwojów, przegrałam życie :D Odkąd mam bibliotekę z iglicy, zredukowałam ilość manufaktur zwojów. Moim zdaniem zestaw z biblioteki powinien dawać albo po trochu każdego towaru z danej półki, albo dawać towar przesunięty względem bonusu. Bo jak na moim poziome już jest problem z...
  13. Vimka

    Cześć

    Jasne, popcornu nie zabraknie dla nikogo;)
  14. Vimka

    Cześć

    Cześć wszystkim, gram od niedawna, na forum już trochę siedzę więc wypada się przedstawić :) Maszynkę do popcornu już posiadam, więc czytanie dyskusji na forum to dla mnie sama przyjemność ;) Gra mi się podoba, a tak żywe i wartościowe forum to skarb :) Wiele się tu dowiedziałam i chcę Wam...
  15. Vimka

    TURNIEJ

    To podświetlenie w wersji przeglądarkowej jest na prawdę wygodne, przynajmniej dla mnie :) Pewnie bardziej doświadczeni gracze znają układ jednostek już na pamięć. W aplikacji trudniej mi się walczy, myślę że sporo początkujących tak ma. Jednak nie mam pojęcia czy takie podświetlenie w aplikacji...
  16. Vimka

    TURNIEJ

    Chodzi ci o możliwość walki ręcznej w aplikacji? Bo nie bardzo rozumiem o co chodzi ;) Jeśli mógłbyś rozwinąć myśl, to byłoby fajnie.
  17. Vimka

    To nie błąd Brak Ratusza

    No dobra, po problemie ;) Nie wiem jak to się stało, ale koleżanka postawiła ścieżki na miejscu ratusza (widać to na screenie). I jak je skasowała to ratusz powrócił.
  18. Vimka

    To nie błąd Brak Ratusza

    Tak też jej poradziłam. Dzięki za szybką odpowiedź :)
  19. Vimka

    To nie błąd Brak Ratusza

    Towarzyszce z bractwa zniknął Ratusz. Ona go nie widzi i inni gracze również. Ten brak ratusza trwa już kilka godzin. Nie jestem w stanie podać więcej szczegółów, bo to nie moje konto. Jeżeli umieściłam temat w niewłaściwym miejscu to przepraszam ;) Gracz: ata106 Świat: Arendyll Rasa: Elfy
Do góry