• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Vimka

    Ewolucja budynku a epoka

    Mam takie pytanko odnośnie ewoluowania budynków eventowych. Czy przy ewolucji budynek podnosi się również do obecnego rozdziału? Wydaje mi się że nie, ale w bractwie mamy dyskusję na ten temat i w sumie nikt nie jest pewny. O ile dobrze pamiętam, jak zaczęłam grać to był akurat event feniksa...
  2. Vimka

    Bractwo Zew Przygody - Zapraszamy ;)

    Poszukujemy aktywnych i ambitnych graczy do bractwa nastawionego głównie na turnieje. Jesteśmy stosunkowo młodym bractwem, rozwijamy się i dążymy do zdobycia 10 skrzynek (aktualnie robimy 8). Aktywnie bierzemy udział w iglicy, a na Przygodę Bractw niecierpliwie czekamy, gdyż nie mieliśmy jeszcze...
  3. Vimka

    Cześć

    Cześć wszystkim, gram od niedawna, na forum już trochę siedzę więc wypada się przedstawić :) Maszynkę do popcornu już posiadam, więc czytanie dyskusji na forum to dla mnie sama przyjemność ;) Gra mi się podoba, a tak żywe i wartościowe forum to skarb :) Wiele się tu dowiedziałam i chcę Wam...
  4. Vimka

    To nie błąd Brak Ratusza

    Towarzyszce z bractwa zniknął Ratusz. Ona go nie widzi i inni gracze również. Ten brak ratusza trwa już kilka godzin. Nie jestem w stanie podać więcej szczegółów, bo to nie moje konto. Jeżeli umieściłam temat w niewłaściwym miejscu to przepraszam ;) Gracz: ata106 Świat: Arendyll Rasa: Elfy
Do góry