• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Koleżanka z bractwa twierdzi ,że po skasowaniu Fortecy zemsty 3poziomu otrzymała ostateczną materię potrzebną do zakończenia ostatniego badania w19 rozdziale i tym samym mogła nie rozbudowywać fortecy do 4 poziomu jak to jest napisane w Wiki. Czy ktoś to może potwierdzić tą informację?
  2. Portale i budynki produkcyjne

    Nie sprzedawaj portalu. Otrzymasz misję, aby to zrobić po ukończeniu zaawansowanego zwiadu w rozdziale Wróżek. Jeśli potrzebujesz kultury i brakuje ci miejsca, zaleca się budowanie krasnoludzkich ulic. Są drogie, ale warto!
  3. Dyskusja o 19 rozdziale

    Świątynia duchów jest konieczna. U mnie po 2 manufaktury wzniosłych towarów ciągle zasilane zaklęciami zwiększonej produkcji. Unurytu, ziaren i many potrzeba multum.Ilości żywych widać w badaniach.
  4. Render Config JSON not found!

    mam ten problem od jesieni 2020r, jedynym wyjściem okazała się zmiana przeglądarki na Firefox
  5. Potwierdzone Rozbudowa budynku w 19 rozdziale

    Miałam dziś to samo z rozbudową manufaktury jedwabiu na 33 poziom. Budynek zniknął i pojawił się dopiero po zakończeniu rozbudowy.Rozbudowę przyśpieszyłam.
  6. Dyskusja na temat skrócenia czasu trwania Przygód Bractw

    Przecież na bieżąco był wyświetlany czas pozostały do zakończenia PB więc nie było to nagłe ucięcie...
Do góry