• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o Discordzie

    Używam discorda praktycznie codziennie od lat. Jak mam jednak wejść na elvenarowego, to jestem chora. Jest to platforma nieprzeznaczona do funkcjonalności, którą Inno próbuje w nią wcisnąć. Jako czat - ok, jako alternatywa dla forum (poradniki, bractwa i inne tematy długoterminowe) - nie.
  2. Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    Po wakacjach wracamy z nową energią. Pierwsze w tym miesiącu złoto w iglicy zrobione, więc mamy się z czego cieszyć. Niemniej wciąż kilka wolnych miejsc czeka na zainteresowanych, zapraszamy :)
  3. Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    Zwolniło się u nas kilka miejsc (w sumie mamy teraz 8 wolnych), więc ponownie zapraszam - zarówno pojedyncze osoby jak i małe grupy :)
  4. Przycisk "Zbierz wszystko"

    Nie przeszkadza mi "jeżdżenie kursorem", ale chętnie zobaczyłabym chociaż jakąś ikonę sygnalizującą, że coś w mojej wiosce jest do zebrania. Zdarza mi się przeoczyć ikonkę nad budynkiem.
  5. Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    Mamy 3 wolne miejsca, zasady bez zmian. Zapraszam chętnych :)
  6. Zbieranie essencji z mapy

    U mnie windows11 firefox: zbieranie/znikanie esencji działa poprawnie niezależnie od ustawionego zoomu.
  7. Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    U nas wciąż wolne miejsca, serdecznie zapraszam. Najbliższą iglicę robimy na maksa naszych możliwości (czyli zdecydowana większość członków wspina się na szczyt) :)
  8. Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    Niedziela dobrym dniem na zmianę bractwa. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia to serdecznie zapraszam. Nasze wymagania dają sporo swobody w rozwijaniu miasta, a mimo to schemat z turnieju jest zawsze, srebro w iglicy jest zawsze (naszym najbliższym celem jest żeby regularnie przynajmniej raz w...
  9. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    @skuter, te efekty są czasowe, na stronie kociołka odlicza czas za ile zgasną. Mając możliwość dodania max 5 efektów na tydzień nie przekroczysz tych 10 możliwych... (chyba że jakiś efekt by miał trwać 7+ dni, no ale chyba nie ma takiego ;D)
  10. Dyskusja o wydarzeniu Zimowa Magia

    Ovocko, z ogłoszenia o evencie:
  11. Dyskusja o wydarzeniu Zimowa Magia

    I tak jest to ciągle lepsze niż zmniejszenie rozpadu o 5% z tych 2% :D
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czyli mamy cotygodniowy przydział Witch Pointów na rozwijanie potek (plus można dokupić więcej za towary, młotki itp.), technologie w drzewku na odblokowywanie nowych potek, trophy goblety za turnieje, które pozwolą nam wypić te potki. Jednak do uwarzenia ich można wykorzystać jeszcze jakieś...
  13. Okno powiadomień z dwiema zakładkami

    https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/aktualizacja-1-148.6032/ Wychodzi na to, że w marcu
  14. Sposób rzucania karmy

    Jestem na tak. Można dodać też możliwość wyłączania tego powiadomienia w opcjach, tak jak jest to z potwierdzeniem wykorzystania diamentów i potwierdzeniem stawiania niebonusowych manufaktur. Wtedy będzie i wilk syty i owca cała.
  15. Towarzysz - zmiana nazwy

    Mnie nie razi nazwa "Towarzysz" pod względem skojarzeń, ale mogę się zgodzić, że obecne nazwy rang nie są spójne (tutaj piernik a tu wiatrak), więc ewentualna zmiana nie przeszkadzałaby mi.
  16. Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej

    Ode mnie głos na tak. Mam w głowie o ile wygodniejsze jest ustawianie produkcji w warsztatach/manufakturach (zwłaszcza zanim wprowadzono równoczesny start produkcji) używając skrótów klawiszowych oraz jak nadal wygodniejsze jest wrzucanie zaklęć i wojska do kolejki w ten sposób.
  17. Iglica - schemat

    Motywacja już jest: dżin i diamenty (czyli w sumie diamenty), które chyba da się wydawać zamiast schematów jeśli się ich nie ma (w przeliczeniu 300:1)? Brakuje informacji czy ten schemat to miałby być pewniak (za złoto w iglicy) czy szansa z ostatniej skrzynki. W pierwszym przypadku nagrody w...
  18. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Wróciłam do gry po dłuższej przerwie i właśnie odkryłam wprowadzenie cichaczem (bo w ogłoszeniach nic o tym nie było) tego limitu. Ktoś mógłby mnie na szybko oświecić jakie to są konkretnie liczby? Mignęły mi wartości 80 i 2500, ale to jest dzienne / tygodniowe / miesięczne? Jak to jest?
  19. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Z tego co powiedzieli, to powiększania mają nie mieć żadnego wpływu na turniej, więc zbadanie ślepych uliczek zarówno nic nie popsuje (z czego się chyba wszyscy cieszą), ale też nic (w turnieju) nie pomoże :) Na filmiku widać, że jako czynniki wrzucili coś co wygląda na liczbę ekspansji...
  20. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Takie skategoryzowanie produktów akademii obserwuję u siebie na normalnym serwerze od jakiegoś czasu... Zawsze mam budynek z lewej, relikty z prawej, po środku jakiś instant itd. Ta systematyczność tego układu właśnie mi tu coś nie pasowała, bo pamiętam że wcześniej trafiało się po kilka...
Do góry