• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. To nie błąd Przygoda bractw- zbiórka towarów do zadań.

    Dziękuję za odpowiedzi. Szkoda, że w głównym opisie PB nie zawarto tej informacji. Pozdrawiam
  2. To nie błąd Przygoda bractw- zbiórka towarów do zadań.

    Dobrze. Podręczę jednak. Robiliśmy z bractwem równolegle dwie ścieżki, jednak po otwarciu pierwszej skrzyni wszystkie pozostałe punkty z równoległej ścieżki zostały zablokowane. Serio? Tak ma być? Poraz kolejny jesteśmy karceni?
  3. To nie błąd Przygoda bractw- zbiórka towarów do zadań.

    Dzięki za odpowiedź. Naturalnie w przypadku trunków chodziło mi o 50 szt.
  4. To nie błąd Przygoda bractw- zbiórka towarów do zadań.

    Cześć. Odrazu przejdę do przykładu: Zebrałem hurtowo globusy(stal) potrzebne do wyprodukowania diamentowego naszyjnika (3szt. na naszyjnik). Niestety po zebraniu wszystkich globusów (6szt.) naliczyło tylko jeden naszyjnik. Czy to nie błąd? Każde zadanie trzeba zaliczać pojedynczo? Czy trunki...
  5. Pro/testuję ;)

    Dziękuję. Bractwa mnie średnio interesują ponieważ pomoc sąsiedzka jest zadowalająca. Poczekam zatem do kolejnego rozdziału, odkrywając kolejne prowincje póki co bez ich zdobywania. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
  6. Pro/testuję ;)

    Witam i dziękuję za szybką odpowiedź. Nie neguję samego wprowadzenia ras gościnnych i zgadzam się z powyższymi wnioskami natomiast szkoda, że to nie ma ciągu dalszego, że do niczego np. granit już się nie przyda. Edit: W kwestii prowincji jak rozumiem to nie jest błąd i ~220 odkrytych z...
  7. Pro/testuję ;)

    Cześć, mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na wyżalenie się... Jestem świeżym graczem. W Elve gram od kwietnia bo to idealne lekarstwo na czasy wirusowe a i miła odskocznia od pracy. Gra mi się bardzo podoba ale doszedłem do momentu, w którym czuję się jak dziecko rozstawione do kąta...
Do góry