• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Padły serwery

    potwierdzam też mi pisze błąd serwera
  2. NoName

    Ponownie zapraszam do nas iglica na max , turniej kilkanaście skrzynek , wsparcie zwykłymi towarami .
  3. NoName

    Witam ponownie , zwolniły się 2 miejsca zapraszam.
  4. NoName

    Dawno nie było miejsca i właśnie się zwolniło . Zapraszam doświadczonego gracza , minimum turniejowe 2000 pkt. , minimum iglica drugie piętro ( drugi boss ) , w iglicy złoto cały czas , w turnieju kilkanaście skrzynek , więc nagrody na wysokim poziomie .
  5. NoName

    Cześć zapraszam do mojego bractwa (NoName) , co tydzień złoto w iglicy i kilkanaście skrzynek w turnieju ( 16 w ostatnim ) , minimum turniejowe 1600 (w tym tygodniu , zwiększamy o 100 co tydzień do 2000 ) , minimum pół iglicy , ( zalecana cała ) i motywacje 5 na 7 dni .
  6. NoName

    jedno miejsce wolne
  7. NoName

    dwie osoby kończą zabawę , chętnych zapraszam
  8. NoName

    i kolejny gracz zakończył zabawę , zapraszam do nas
  9. NoName

    zwolniło się kolejne miejsce
  10. NoName

    znów mamy miejsce dla aktywnego gracza
  11. NoName

    Hej szukamy graczy robiących całą iglicę , minimum turniejowe 1000 pkt. i motywacje min. 5 na 7 dni . Mogę wspomóc surowcami.
  12. NoName

    jedno miejsce czeka na Ciebie
  13. NoName

    znowu mamy wakat , albo i dwa , poszukiwani gracze robiący całą iglice (mogę wspomóc surowcami)
  14. NoName

    poszukujemy gracza robiącego całą iglicę ,dam surowce na iglicę
  15. NoName

    ponownie mamy wolne miejsce
  16. NoName

    znowu miejsce dla aktywnego gracza , mile widziana cała iglica , wspieram surowcami
  17. Dyskusja na temat Elvariańskiego Karnawału!

    hej interesuje mnie nagroda z dnia 18 , pytanie czy w najwyższych rozdziałach też daje manę , bo dane są do 15 rozdziału dzięki Charlene za info
  18. NoName

    poszukujemy gracza robiącego całą iglicę ,dam surowce na iglicę
  19. NoName

    Teraz poszukujemy dwóch graczy.
  20. NoName

    Kolejny gracz zakończył zabawę , więc szukamy nowego .
Do góry