• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. To nie błąd Księżycowy Niedźwiedź- niewłaściwa produkcja

    Z tego co masz pokazane na slajdzie najniższym produkuje 4800 many , ale do tego doliczasz dodatkową produkcję (to co jest na samym dole poniżej paska postępu) czyli + 4800 many i + 3 PW. Sumarycznie wychodzi 9600 many.
  2. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    No to i mój wynik: Do tego łącznie podczas eventu zebrałem jak na razie 8 razy nagrodę dnia. 10 level to pikus, może się nawet uda zdobyć 2 chatkę. Tak jak w FoE, eventy tego typu są łatwe i przyjemne :)
  3. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Wszystkie eventy w Elvenar są kopią eventów z FoE. Wspomniane wyżej eventy "skrzynkowe" były w FoE już w 2014 roku.
  4. nowy TURNIEJ DREWNA - dyskusja

    Z kasowaniem Antycznych Cudów proponuję na razie się wstrzymać. Wczoraj Community Manager na forum US pisał że choć nie jest to jeszcze nic pewnego, bardzo możliwe są zmiany w obliczaniu formuły. Tak aby Cuda mniej wpływały na trudność turniejów.
  5. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Na FoE takie eventy robiłem i nigdy nie było problemu żeby zdobyć tyle ulepszeń tak aby postawić budynek na maksymalny level. Podstawa to przed rozpoczęciem wydawania waluty eventowej policzyć sobie ile w ciągu eventu jej zbierzemy łącznie. I następnie obliczyć ile ma nam średnio starczyć na...
  6. Zmiany w turniejach

    Ludzie, 5 rozdział Nie używałem żadnych wzmocnień, brak feniksa. 12 prowincji (tyle mam odkrytych) zrobione walką manualną, straty niewielkie. Mimo że nie negocjowałem to zauważyłem że koszty negocjacji bardzo mocno spadły, teraz są wręcz symboliczne. Mam bonus do towarów jeszcze dużo poniżej...
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Przygody zostały wydłużone o 1 dzień, pojawiła się na ten temat oficjalna informacja w trąbce na angielskich serwerach. Na innych serwerach: niemieckim, francuskim też moderatorzy potwierdzają że wydłużyli.
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Są na youtubie filmiki z eventów z FOE, można na spokojnie pooglądać jak to wszystko działa, mechanika jest dokładnie ta sama, tylko inna szata graficzna.
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Ten event jest wierną kopią eventu archeologicznego w FOE w 2019 roku. Natomiast wersje rozszerzone z bonusowymi liniami zadań to były eventy: halloweenowy 2019 i archeologiczny 2020. I w FOE taka wersja eventu się graczom spodobała dlatego pewnie postanowili wprowadzić to także i tutaj.
  10. Naprawione Błąd przy produkcji wojska

    Ta osoba na becie co pisze ze jest to tylko blad wizualny poprostu nieswiadomie uzyla metody o ktorej pisal astoN na radzenie sobie z tym bledem i stad wyciagnela bledne wnioski. Poprostu na becie zauwazyli ze cos jest zle ale jeszcze tego nie rozgryzli co dokladnie.
  11. Naprawione Błąd przy produkcji wojska

    U mnie jest ten sam błąd. I nie jest to problem jedynie wyświetlania błędnego czasu produkcji a faktycznie produkcja w budynkach wojskowych / akademii magii jest dłuższa. Czyli musi minąć pełny czas produkcji aby dany oddział / zaklęcie się wyprodukowało. Natomiast zauważyłem jedną rzecz, opisze...
  12. Gracze do naprawy IV

    Arendyll gracz z zawieszoną budową ratusza: Elenaril-28
  13. Dyskusja o Pielgrzymce Czarowników

    Były wprowadzane zmiany na becie podczas trwania eventu, więcej o tym można poczytać tutaj: beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/sorcerers-pilgrimage.15175/page-6
Do góry