• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. LukasArt

    Szukam dobrego bractwa

    Witam wszystkich. :) Szukam bractwa na S3 i mam chyba zbyt dużo wymagań :) , złoto w iglice, 10 skrzynek w turnieju i po jednej ścieżce w PB, a mam 2 nietypowe wioski iglicowe , które planuję rozwijać do leśnych elfów. Porady też mile widziane:)
  2. LukasArt

    ROTO - rekrutacja

    Cześć :) Zwolniło się jedno miejsce w naszym bractwie, szukamy gracza aktywnego, lubiącego turnieje i iglicę. Zapewniamy – miłą atmosferę, aktywny czat,12 skrzynek w turnieju i srebro w iglicy co tydzień, ale wiadomo chcemy więcej:) Zapraszamy:)
  3. LukasArt

    Szukam aktywnego bractwa

    Szukam aktywnego i zgranego bractwa (10 skrzynek w turnieju, 1-2 piętra w iglicy i udział w PB jeśli komuś brakuje artefaktów) nick w grze AngelicArian, bonusy: Drewno, Jedwab, Klejnoty https://www.elvenstats.com/player/pl2/851518
  4. LukasArt

    Witam wszystkich :)

    Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Gram od niedawna, ale zdążyłam już złapać bakcyla:) Bardzo często zaglądam też na forum, a więc chyba najwyższa pora się przywitać i podziękować za wszystkie Wasze rady i poradniki. Z niektórych już nie raz skorzystałam, a z innych dopiero zamierzam. W...
Do góry