• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. BlossomValvi

    Nie damy się - rekrutacja

    Po dłuższym okresie czasu nastąpiły u nas przedświąteczne porządki ;) i szukamy aż 5 graczy z chęcią brania regularnego udziału w iglicy oraz turnieju Na chwile obecna gwarantujemy 10x skrzyń i schemat, złota iglica z uwagi na ilość graczy jest tymczasowo zawieszona, inne atrakcje są tez...
  2. BlossomValvi

    Zmiana w ilości mgieł za przepisy?

    Cześć Takie pytanie o przepisy w AM; - wczoraj miałem kodeks lawy, który dał tylko 5 mgły - dziś mam kodeks liścia za 9 mgieł Do tej pory wydawało mi się ze wszystkie kodeksy dawały 9 mgły (dobry przelicznik mgła/katalizator), nie wiem czy coś przegapiłem czy to może błąd?
  3. BlossomValvi

    Offtopic ze Spoilerów//wrzesień 2021

    Tu akurat ma racje, na becie już przed wprowadzeniem bibliotek były sygnały ze to błąd i … i nic a teraz iG naprawia to co skopało, miło ze w końcu bo rzadko się przyznają do błędu ale są ogromne zapasy na rynku, ja mam jedwab to dalej będę robił zwoje a mam kilkadziesiąt milionów w zapasie...
  4. BlossomValvi

    Kiedy pojawiają się jednostki 4* w turnieju?

    Jak w temacie, nie pamietam zależności czy to zależy od epoki (której?) czy tez numeru prowincji (której?) czy tez od obu Jestem na progu epoki Kupców i się zastanawiam czy w nią wejść
  5. BlossomValvi

    Pomysł na rozwiązanie problemu z popytem i podażą towarów

    Miałem odpuścić sobie forum, ale pod naciskiem pewnej Muzy zakładam pomysł Wstępnie miał on polegać na tym -> Interwencyjne zakupy ale ze względu na tempo wdrażania zmian w grze oraz potencjalne techniczne problemy to postanowiłem podejść do problemu w jak najprostszy sposób dla twórców i...
  6. BlossomValvi

    Zmiana rozdzielczości w grze - obie platformy tj. html5 i apka

    Jak w tytule wątku, podstawowa rozdzielczość "fabryczna" gry pozwala w rozbudowanym mieście widzieć maksymalnie ok 20% miasta na dużym ekranie (to samo apka), propozycja jest prosta - aby IG zwiększyło skalowanie aż do poziomu 100% fabrycznej plus 67% rozdzielczości przeglądarki, ponieważ gra...
  7. BlossomValvi

    Wymiana reliktów - rynek reliktów

    Zaobserwowałem, że pomimo regularnego tworzenia czarów poziom moich reliktów jest bardzo różny podzielę je na trzy kategorie i podam proporcje - relikty bonusowe - relikty do czarów - relikty do katalizatorów i tak ich proporcje: bonusowe 2,5: do czarów 1,5: do katalizatorów 1 pomimo że...
Do góry