• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Misje rasy.

    Właśnie to robię - trzeba pojedynczo. Ale trafiają się potem ukończone misję typu "zbadaj..." po skończeniu badań całego rozdziału odbierzesz sobie z nich nagrody, więc coś za coś.
  2. Misje rasy.

    Śliczne dziękuję :)
  3. runy

    Winyandor - cuda stoją otworem :)
  4. Misje rasy.

    Hej, tak się złożyło, że zbadałem ostatnie badanie rasy (XIII), a misje z tej rasy są baardzo w tyle. Zastanawiam się czy po zbadaniu pierwszego badania (XIV) rozdziału zadania z XIII będą możliwe do pominięcia? Nie zależy mi na tych 200 diamentach, tylko czy misje z XIII nie będą blokować mi...
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Czy jest informacja na temat przygody bractw pomiędzy eventami? Czy będzie jeden event po drugim i potem z przygody należy zdecydować jakie artefakty chcemy (do obecnego feniksa zmierzchu czy do nadchodzącego eventu).
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Dziękuje, właśnie znalazłem, ale nie mogłem usunąć odpowiedzi.
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Gdzie można znaleźć spis misji na obecny event? Edit: nieaktualne
  8. Nowe nagrody w Iglicy Wieczności

    Ogromny plus, czekałem na to od początku mojej gry!
  9. Magazyn bractwa

    Witam wszystkich, wczoraj podczas rozmowy na czacie bractwa o cudownych portalówkach z bossów w iglicy, naszedł mnie pewien pomysł, nie widziałem, żeby coś takiego było proponowane wcześniej - jeśli było wybaczcie. Na czym polega mój pomysł: -powstałby magazyn bractwa, coś jak inwentarz (może...
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    A wiadomo kiedy startuje? :) 6.10?
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jeśli mogę zapytać, gdzieś widziałem, ale nie mogę znaleźć, czy można podejrzeć mapkę nadchodzącej przygody? czy każda mapa jest taka sama? chodzi mi o to, czy można sprawdzić jakie i w jakiej ilości odznaki są potrzebne, żeby się przygotować.
  12. Zmiany w turniejach

    Pytanie z innej beczki, czy jest już potwierdzone, że punktacja z prowincji będzie taka sama jak dotychczas przy 4 konfliktach, czy pracują nad zmianą punktów?
  13. Samowystarczalność

    Do zamknięcia/usunięcia
  14. RESURGENCE szuka aktywnego gracza turniejowego

    Ktoś coś? Małe odświeżenie :)
  15. Samowystarczalność

    Witam ponownie, przychodzę z pytaniem do graczy bardziej doświadczonych ode mnie. Mianowicie szukam wskazówek/rad/krytyki co mogę zrobić w mieście lepiej, co powinienem zmienić, chodzi o tytułową samowystarczalność, oraz ogół wioski, na pewno jest coś co mógłbym zrobić lepiej. Turnieje robię...
  16. Dyskusja o aktualizacji 1.113

    Albo używać zaklęć, choć na dłuższą metę lepiej dostawić.
  17. Fragmenty uniwersalnego artefaktu, 10 = 1 artefakt

    Jestem na tak, choć ciężko mi uwierzyć w to, że IG coś takiego wprowadzi.
  18. Zmiany w turniejach

    Ja już się pogodziłem z tym, że Ognisty zostanie na 8 poziomie... Ale są ludzie, którzy mają go o wiele niżej, duży problem Elvenar jest taki jak mówisz @BlossomValvi, nowi gracze nie mają możliwości zdobycia starszych budynków, co w większości gier byłoby nie do pomyślenia, zwłaszcza, że tak...
  19. Zmiany w turniejach

    Oczywiście jako gracz, który nie grał za czasu "starych" miśków, byłbym za tym. Nie miałbym nic przeciwko gdyby na każdego misia/feniksa była osobna lista zadań (ilość oraz trudność zadań do ustalenia). Nikt by nie stracił, szanse zostałyby wyrównane, wszyscy szczęśliwi, ale czy na pewno? to...
  20. Mana

    Manę także produkują niektóre części zestawu Biblioteki Kamienia Księżycowego, takie jak Roślina Many (jak sama nazwa wskazuje), Kauczukowiec oraz Wrota. Oczywiście muszą one być na poziomie MINIMUM Leśnych Elfów tj. IX rozdział. To samo z Drzewkiem Majowym (jeśli je posiadasz) Edit: Do tego...
Do góry