• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    na becie mi się pojawiło
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jutro zobaczymy u kogo wkradł się błąd.
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ze specjalną dedykacja dla tych co narzekają że jest za dużo bezwartosciowych wydarzeń.
  4. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jeszcze jedna opcja za reklamy, są chyba wszystkie surowce.
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Za obejrzenie reklamy można dostać 1PW. Na obrzeżach miasta, jak waluta eventowa też się pojawiają z prezentami
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    możemy wymieniac artefakty dla tych 4 feniksów
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Na becie zapowiedź eventu. Nigdzie nie mogę znaleźć statystyk budynku, wiec jak by ktoś mógł to niech wstawi przypomnienie.
  8. beta

    Lucyferiał.PL
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Na becie pojawiła się zapowiedź
  10. Księga Wspaniałości Iglicy

    Bardzo fajna by była taka możliwość wyboru. Zdecydowana większość tych zdobytych artefaktów leży i się kurzu, a tak by była choć minimalna szansa na zdobycie czegoś co jest dla nas cenne.
  11. Black Week

    To ja raczej wcześniej to sprawdzałam. Kiedyś też była infirmacja o 200 diamentach.
  12. Black Week

    To może dodali niedawno. Dobrze wiedzieć, nie będę ich już oszczędzać na rozbudowę.
  13. Black Week

    Kiedyś to sprawdzałam, to takiego nie miałam. Jak będzie okazja to jeszcze raz to zobaczę, bo o diamenty łatwiej niż o schematy.
  14. Black Week

    Bez wyświetlania informacji o cenie w diamentach? Teraz tego nie sprawdzę bo wczoraj kupiłam sobie zapas.
  15. Black Week

  16. Black Week

    Już to sprawdzałam kiedyś, jeśli nie ma schematów to nie można rozbudować. Jest jedynie możliwość kupienia całego budynku.
  17. Black Week

    Gdzie? Nie można kupić za diamenty, ani jak schematy są ani nawet jak ich brak.
  18. Black Week

    Fajnie że tylko ci co grają na komputerze mają taką obcje. W aplikacji brak takiej możliwości .
  19. Black Week

    Jestem zachwycona schematami, tego mi brakowało obecnie, już 2 razy mialam ofertę z mimi.
Do góry