• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Co wpływa na trudność iglicy?

    Wiem że ten temat był poruszany nie raz, ale chyba zawsze przy okazji i nie mogę nic znaleźć. Możecie krótko i zwięźle napisać co wpływa na trudność walki w iglicy? Jakie budynki stawiać, a jakie ograniczać i w co inwestować żeby jak najprościej grało się wojskiem?
  2. Opcja "kopiuj" na czacie w aplikacji.

    Niby bzdurka, ale jest to uciążliwe jak ktoś wstawiamy linki i nie można go otworzyć.
  3. Okołoiglicowe pogaduchy(offtopic z Zimowej Magii)

    Jak już i tak temat tak bardzo zboczył na inne wątki, możecie dać jakieś rady do iglicy? To moja pięta achillesowa, jestem na 8 rozdziale a z wielkim trudem mogę przejść pierwsze piętro. Wylosować nic nie mogę, a tylko tracę surowce, na wiec tomega zniechęcające. Co warto pod tym kątem...
  4. Zły czas budowy.

    Któryś raz już mam sytuację że podany czas rozbudowy jest inny niż faktyczny czas budowania. Wczesniej na to nie zwróciłam uwagi, ale już 2 razy ustawiłam rozbudowę warsztatu która miała trwać 9h z minutami, czyli tyle ile nocna produkcja zasobów. Wchodzę zebrać i ustawić, a budowa ma trwać...
  5. Światy

    Może mi ktoś powiedzieć czym się różnią te 3 światy? Gram na Winyandor, ale chciałam założyć drugie konto z ludźmi (teraz mam elfy). Gdzie najlepiej i czy jest jakaś różnica?
  6. Nie można włączyć

    Od wczoraj nie można włączyć gry na telefonie. Czy ktoś wie co można zrobić?
Do góry