• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Feniks Ognia w akademii?

    Witam Chciałbym zapytać czy aktualnie jest możliwość zdobycia Feniksa Ognia w akademii jeżeli nie mam go ani zbudowanego ani w w ekwipunku? Artefakty widzę czasami się pojawiają bo aktualnie cały czas jak tylko mam możliwość to je tworze już blisko 9 a feniksa nadal nima ;) Z góry dziękuję za...
  2. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    okej elegancko oto chodziło ekspansji max 20 i koniec a bonusowe maximum do 140% dzięki! A jeszcze dopytam jestem w 3 rozdziale i nie mam odblokowanych 3tierowych surków czy nadmiar tych reliktów działa pomimo że nie są odblokowane ?
  3. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Okej to jeszcze jedno pytanie czy odkrywanie sporej ilości prowincji na mapie oczywiście poza bonusowymi ich nie ruszam zwiększają jak kolwiek trudność iglicy czy ilość zrobionych prowincji nie ma zadnego znaczenia jezeli nie ruszamy bonusowych ?
  4. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Tylko zastanawiałem się czy te eventowe budynki nie zwiększą kosztów iglicy o które tak walczymy żeby były najniższe możliwe
  5. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    " budynki kulturowe z drzewka (tylko tyle, ile absolutnie konieczne)" Muszą być tylko te z drzewka ? powiedzmy udało mi się wylosować sporo eventowych które są o wiele lepsze np orzechowe miasto mogę je postawić zamiast tych drzewkowych ? wioska iglicowa 3epoka ?
  6. Diamenciki w co zainwestować ?

    Dzięki że ci się chciało oglądać wioche, aktualnie ulepszam wszystkie budynki i przestawiam wszystko bo nagle warsztaty rezydencje zbrojownie mi tutaj zmieniają rozmiary i chwilkę zejdzie zanim to poukładam do kupy ale już plan mam! Co do wojskowego trybu to fakt nastawiam się mocno za tym bo...
  7. Diamenciki w co zainwestować ?

    Okej czyli postawie na warsztaty zakupie 5 + jednego mam czyli będzie 6 magicznych myślę że powinno wystarczyć na jakiś czas! ;) Z góry dziękuję wszystkim!
  8. Diamenciki w co zainwestować ?

    Witam. Trochę już gram w naszego Elvenara i nazbierało mi się 6k diamencików, a dziś pojawiła się promocja na domki i warsztaty i teraz mam dylemat wewnętrzny w co lepiej zainwestować czy właśnie w te domki albo warsztaty czy może lepiej w ekspansje ? (jak coś roboli mam 5 i akademia także 5)...
  9. Dyskusja o jesiennych zodiakach.

    Pytanko dot. budynku kulurowego który daje nam Kult+pop+ produkcje łuczników i tutaj pytanko czy potrzebuje on połączenia z drogą ? oraz co o nim myślicie warto na niego polować jako dzienna nagroda ?
  10. Wymiana pkt PW jak to jest ?

    Okej rozumiem w takim razie nie było pytania można skasować temat Pozdrawiam! :)
  11. Wymiana pkt PW jak to jest ?

    Witam Gram na PL3 głównie i tam się rozwijam ale mam wioski iglicowe na PL1 i PL2 i całą masę punktów wiedzy które się marnują. i tutaj pytanko czy mogę kogoś szukać kto też ma wioski iglicowe na moim świecie i wymieniać się z nim PW ? Ja mu daje na tych światach co mi nie zależy za pkt na moim...
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Siema pozwolę sobie zapytać zbieram walute eventową mam około 2 tysięcy i zaraz wchodzę do wróżek i tutaj pytanko czy któryś budynek jest jakiś bardzo dobry z dziennych nagród i powinien mnie zainteresować zeby w dany dzień próbować kilka sztuk go zdobyć ?
  13. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Okej chris faktycznie jest ale krótko mówiąc zawsze stały zestaw czyli łącznie +100% dmg do jednego typu (łuki albo magia) + 50% hp i to tyle wystarcza ? pytam bo znalazłem filmik gdzie osoba ma łącznie 4 wzmocnienia 2luki i 2magi
  14. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    chris i w takiej wiosce żeby to działało to potrzebujemy 2x powielacz(2x50% dmg) + 2x hp (2x25%hp) żeby to działało ? o ile powielacze to żaden problem to skąd te % na hp też w akademi się pojawiają ?
  15. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    okej i ostatnia rzecz w 2 rozdziale jest powiększenie woja które można ominąć to omijamy czy badamy ?
  16. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    działa jeszcze ten sposób na wioske iglicową w 3 epoce ? i jeżeli nie mamy wgl warsztatów to skąd młotki na produkcje woja ?
  17. Typ miasta czy to ma sens ?

    Jeszcze zapytam od jak dawna można produkować wojska w koszarach/terenach itd nie zależne od siebie i na jakim etapie się to odblokowuje ?
  18. Typ miasta czy to ma sens ?

    Okej rozumiem teraz ;) Czyli manufaktury w ilości 4/4/3 spokojnie mi wystarczą i nie muszę budować więcej a później nawet ewentualnie coś skasować. A z cudaków to iglica+sanktuarium i następne co to dopiero grzybki
  19. Typ miasta czy to ma sens ?

    bo to i to w jednym momencie posiadać nie ma sensu ?
  20. Typ miasta czy to ma sens ?

    Tak właśnie z cudakami robię otchłań miałem od początku i teraz ją zostawiam na 11 poziomie i koniec. Teraz ulepszam iglice i sanktuarium. następne co wybuduje to Hale bo wiadomo duża produkcja ale czy warto stawiać bastion ? Czy posiadanie obydwu i bastionu i grzybków ma sens ?
Do góry