• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Feniks Ognia w akademii?

    Witam Chciałbym zapytać czy aktualnie jest możliwość zdobycia Feniksa Ognia w akademii jeżeli nie mam go ani zbudowanego ani w w ekwipunku? Artefakty widzę czasami się pojawiają bo aktualnie cały czas jak tylko mam możliwość to je tworze już blisko 9 a feniksa nadal nima ;) Z góry dziękuję za...
  2. Diamenciki w co zainwestować ?

    Witam. Trochę już gram w naszego Elvenara i nazbierało mi się 6k diamencików, a dziś pojawiła się promocja na domki i warsztaty i teraz mam dylemat wewnętrzny w co lepiej zainwestować czy właśnie w te domki albo warsztaty czy może lepiej w ekspansje ? (jak coś roboli mam 5 i akademia także 5)...
  3. Wymiana pkt PW jak to jest ?

    Witam Gram na PL3 głównie i tam się rozwijam ale mam wioski iglicowe na PL1 i PL2 i całą masę punktów wiedzy które się marnują. i tutaj pytanko czy mogę kogoś szukać kto też ma wioski iglicowe na moim świecie i wymieniać się z nim PW ? Ja mu daje na tych światach co mi nie zależy za pkt na moim...
  4. Typ miasta czy to ma sens ?

    Witam Zaraz wchodzę w epokę krasnali i aktualnie mam miasto pół/pół tzn 5 zbrojowni p15 robię wojsko 24/24 i po 4 manufaktury t15 stal/zwoje + 3 manu do pyłu. I teraz kwestia to czy coś ma sens że idę i w wojsko i w surki ? czy powinienem się na coś jednego zdecydować ? czy zostawić tak jak jest...
  5. Farma Iglicy na nowym świecie ?

    Witam Zastanawiam się nad zaczęciem gry na nowym świecie na którym jeszcze nie gram i rozwinięcie go do 3/4/5 rozdziału i skupienie się tylko i wyłącznie na farmieniu iglicy tak żeby w całości ją powiedzmy co 2/3 tygodnie zrobić. Myślicie że ma to sens wypalić ? czy idzie skończyć iglice takim...
  6. Multikonta do Antycznych cudów

    Witam Mam pytanie dot. Multikont czy są one legalne w tej grze ? Czy mogę sobie stworzyć 30kont i co 10godzin pakować wszystkie punkty wiedzy w swoje Antyczne cuda ? Pytam ponieważ dziś przeglądając wiele topowych graczy widzę antyczne cuda 30/35poziom i kilka znalazłem ukończonych i nie...
Do góry