• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej! To ja tak tylko na chwilę zameldować, że plan wykonany! 720k na krysztale wbite :cool: W tabelce zostało tylko jedno bractwo z poza PL i już się pewnie domyślają, że idziemy po nich ;) Co jak co ale rekord rekordów musi powrócić do domu:D Aktualna tabela:
  2. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej, Pobiliśmy rekord drewna, tylko Elvenstats spłatał wszystkim figla i nie został uaktualniony od 3 dni. Nie wiem czy to naprawią czy nie w każdym razie odbiliśmy rekord od expect us-ice z DE1 i obecnie wynosi 719 928!:) Na potwierdzenie zrobiliśmy screena z wynikiem. Jak ktoś ma kontakt na...
  3. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej, Chwilę mnie nie było i trochę się przez ten czas zadziało :D Niemcy z expect us-ice odbili rekord drewna Amerykanom z вαη∂ σғ ωειя∂ℓιηǥȿ. Obecny rekord wynosi 606 150 ! Następnie stosując naszą taktykę 2 rekordy na jednych wzmocnieniach podbili swój własny rekord kryształu o 1k:p Niby...
  4. Maguzzi

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Tak na S1 to widziałem też, przez wystawioną rasę kultura była na minusie (mała wioska to trzeba robić rasę na ostro) i mimo, że w wymaganiach cudu nie ma nigdzie kultury nie chciało na przeglądarce rozbudować kazało dostawić budynki kulturowe. Na szczęście po zalogowaniu na apkę rozbudowa...
  5. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej, No no ale musiały być emocje!!! Serwer FR1 pod szyldem Bractwa Remember Kolejny raz odbił nam najwyższy wynik turniejowy. Obserwowaliśmy tą walkę i trwała ona do ostatnich minut. Rekord został poprawiony o 8 670 punktów i wynosi obecnie 811 920! Gratulujemy kolegom z FR1 zwłaszcza, że 2...
  6. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej, Kolejny rozdział historii rekordów turniejowych został napisany :D Waleczne bractwa z całego świata ustanowiły tyle świetnych rekordów, że teraz musimy je odbijać pakietami. Na szczęście Czerne Owce to bardziej stan umysłu niż po prostu bractwo i kolejny raz pokazaliśmy do czego jesteśmy...
  7. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Miniony cykl był szalony padał rekord za rekordem :D Jeszcze na jedwabiu Die Zeitgeister z DE4 odbiło wynikiem 417 348 rekord wywalczony zaledwie cykl wcześniej przez bractwo Beleriand z CZ2. Od tego czasu mamy ciszę. Ale pewnie nie długo będzie się ona utrzymywała :p Aktualna tabelka z...
  8. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej! Niby wakacje i urlopy, a nam się tu w rekordach zagotowało od wydarzeń! o_O Na drewnie Amerykanie z US3, a dokładnie вαη∂ σғ ωειя∂ℓιηǥȿ odbili nam rekord wykręcając 447 936 punkty! Wyrazy szacunku ponieważ to pierwsze bractwo z US które pobiło rekord!:D A na zwojach dobrze nam znana...
  9. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Ale się tu ostatnio dzieje:D Bractwo Beleriand z CZ2 pobiło rekord Jedwaiu wykręcając 383 058 punktów! Bardzo się cieszymy, że kolejne ekipy dołączają do rekordowej zabawy:cool: Aktualna tabela rekordów poniżej:
  10. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Hej, Ale dziwne rzeczy zadziały się na ostatnim krysztale. Sam nie wiem co mam o tym myśleć. Jednak żeby nie pozostawiać żadnego "ALE" w moich tabelkach uwzględnię ten wynik. Otóż dobrze nam znani gracze z DE1 expect us-ice pobili rekord kryształu (555 456) należący do naszych rodaków z...
  11. Maguzzi

    Elvenar Global League

    No i spotykamy się znowu, meldujemy wykonanie zadania, ponieważ ponownie wszystkie Rekordy Świata dzierżą Polacy :D Rekord rekordów powrócił do domu i to w jakim stylu! 803 250 :p:Do_O Pozdrawiamy kolegów z FR1 i mamy nadzieję na podjęcie rękawicy:cool:
  12. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Przyszedł czas na kolejną aktualizację. Tym razem za sprawą Bractwa Dziesięć Skrzyń z PL2:D W pięknym stylu pobili rekord Eliksiru wykręcając wynik 620 646 obejmując tym samym 3 najwyższy turniejowy wynik ever! Wielkie gratulacje dla całej załogi! Dzięki temu mamy na na wszystkich 3 serwerach...
  13. Maguzzi

    Elvenar Global League

    Nie spodziewaliśmy się, że tak szybko nadejdzie ta chwila, a jednak odbili nam rekord rekordów:( Ogromne gratulacje dla Remember z FR1!!! Jak ktoś gra z kimś od nich na Becie przekażcie gratulacje:) Nasz wynik z Marmuru tym samym zostaje 2 najlepszym wynikiem na świecie ale z wiadomych...
  14. Maguzzi

    Elvenar Global League

    No niby wiedzieliśmy, że posiadanie wszystkich turniejowych rekordów świata nie będzie trwało wiecznie, ale i tak jest lekki smutek, że to trwało niecałe 3 miesiące. Na szczęście nie boli aż tak bardzo, bo to przecież Polacy Rodacy z S3, a dokładnie Dziesiąta Skrzynia odbiła nam rekord Kryształu...
  15. Maguzzi

    polityka gry elvenar i dlaczego to gra dla masochistów

    Popłakałem się:) co ten typ wypisuje... @chris07070707 przez myśl mi nie przeszło, że nasz najpotężniejszy @merlin73 do mnie napisze, przecież wie wszystko.... Napisałem bo miły i pomocny facet jestem i tyle. Fakt mogę się bardziej szanować:) Wydaje mi się, że nie ogarniasz nawet tego, że jest...
  16. Maguzzi

    polityka gry elvenar i dlaczego to gra dla masochistów

    @merlin73 znam wielu graczy, którzy potrafią robić wszystkie swoje prowincje na 6*, a mają ich bardzo dużo 100....120....140 i potrafią tak w każdym turnieju i co zabawne właśnie wojskiem (ja też skromnie przyznam że tak potrafię). Oczywiście po cierpliwej nauce gry, zrozumieniu jej zasad...
  17. Maguzzi

    Czarne Owce

    Hejo! Wpadłem z małym ogłoszeniem:) W Owieczkach pojawił nam się 1 wolny wakat. Jeśli gracie na S1 i czujecie gdzieś w głębi siebie, że turnieje to jednak są fajne i swoje kroki chcecie skierować w tę stronę to serdecznie zachęcam do złożenia podania. A kogo szukamy... nie jest to takie...
  18. Maguzzi

    Elvenar Global League

    No i zrobiliśmy to:) Wszystkie turniejowe rekordy świata zdobyte. Dodatkowo 3 najwyższe wyniki ponownie w naszych rękach:) Aktualizacja tabelki z rekordami:
  19. Maguzzi

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    @Charlene gratuluję pięknych wysokich i regularnie wzrastajacych wyników! Ciężko się nie zgodzić, prawdziwy kawał koksa z Ciebie:) To Twoja ciężka praca dała takie rewelacyjne efekty. Bardzo się cieszę, że czas poświęcony na pisanie poradnika się opłacił:) Życze Ci dalszych sukcesów:)
  20. Maguzzi

    Turniejowy ranking bractw

    Jestem na tak. Turniej to dla mnie cel gry, a nie dodatek do gry. A o tym co napisał @Wojtek90 o rankingu światowym marzyłem sobie nie raz. My pasjonaci turniejowi robimy takie zestawienia sami śledząc statsy i publikujemy je tutaj na forum co jakiś czas, jak pojawiają się zmiany w rekordach...
Do góry