• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Wojtek90

    Wykaz budynków ewolucyjnych

    Hejka, post skierowany dla początkujących graczy jak i dla starszych jako taka mała ściąga. Kilka dronych informacji o każdym budynku ewolucyjnym może pomoże w weryfikacji na co na początku polować, albo co zostawić a co schować do inwentarza gdy brakuje miejsca. Przy każdym budynku jest...
  2. Wojtek90

    Błąd wyświetlania - Diabelski Młyn

    Błąd pojawia się w wersji na przeglądarkę, po kliknięciu w inwentarzu w ikonkę "i" (Więcej informacji), na budynkach: - Szaleństwa na diabelskim młynie - Tajemny Diabelski Młyn "Korzyści" nie mieszczą się w oknie i wychodzą poza ramkę, tak jak na obrazkach poniżej:
  3. Wojtek90

    Błąd wiadomości - wylogowywanie podczas pisania

    Dzisiaj była jakaś niezapowiedziana aktualizacja około godziny 10:30, pewnie coś wprowadzali jakieś poprawki, ale pojawił się nowy błąd: podczas gdy piszesz wiadomość, a ktoś inny wyślę w tym czasie wiadomość do Ciebie (podczas gdy Ty jeszcze piszesz) to wyskakuje błąd: "Nie można przetworzyć...
  4. Wojtek90

    Pomieszanie z poplątaniem - Akademia Magii

    Który niedobry krasnoludek zamienił miejscami katalizator na środkowe miejsce?? Zawsze był na piątym miejscu, teraz wylądował na środku. Dzisiaj patrzę a ja w akademii tworzę same Inspiracje, bo z przyzwyczajenia nawet nie patrzyłem tylko klik klik klik, myśląc że to katalizatory. Także...
  5. Wojtek90

    Zaklęcie "Odrodzenie Budynku"

    Zaklęcie "Odrodzenie Budynku" - cud inżynierii Konstruktów połączony z wiedzą Elfów i magią Czarowników. Pozwala odrodzić do działania wygasły budynek. Czas trwania zaklęcia 48h. Hej :) przedstawiam wam pomysł na nowe zaklęcie a w krainie Elvenaru. Zaklęcie "Odrodzenie Budynku" jak się może...
  6. Wojtek90

    Poprawa ikonki pomocy sąsiedzkiej na Niedźwiedziu Polarnym

    To nie do końca błąd ale nie wiem gdzie zgłosić więc pisze tutaj :) Może tylko mi to przeszkadza, ale gdyby się developerom nudziło proponuje przesunąć ikonę pomocy sąsiedzkiej na Niedźwiedziu Polarnym. Poniżej zdjęcie ukazujące moje "zniesmaczenie": - na Brunatnym jest dobrze - rączki nie...
  7. Wojtek90

    Poprawienie napisów - Kociołek

    Dwie popraweczki polecam: 1. Nie do końca błąd w tłumaczeniu ale literówka: słówko 'studiować' jest napisane przez dwa 'i' 2. Też nie błąd w tłumaczeniu i nie to że mam nerwicę natręctw, ale możecie poprawić przy okazji słowo "Aktywne" żeby literka "e" nie przechodziła do nowej linii bo już...
  8. Wojtek90

    Księga Wspaniałości Iglicy

    Hipoteza: zastąpienie w skrzynkach w Iglicy "5% szansy na artefakt" na '5% szansy na Księgę Wspaniałości Iglicy'. Rozwinięcie: Obecnie od dłuższego czasu w Iglicy mamy możliwość zdobycia artefaktów do różnorodnych budynków (i bardzo fajnie), daje to pewne możliwości nowym graczom na zdobycie i...
  9. Wojtek90

    Cooldown = 0 w turnieju

    Hej, pytanie dotyczące cooldown = 0 w turnieju, czyli nie trzeba czekać na kolejną gwiazdkę: Jeżeli miałbym zakrzywienie na 30 poziomie, to na którym poziomie (ewolucji) musi być niedźwiedź polarny, żeby po nakarmieniu cooldown = 0 ?? Czy to musi być w pełni wyewoluowany miś, czy nie...
  10. Wojtek90

    Rozbudowa Zestawu Biblioteki Kamienia Księżycowego

    Witajcie! Chciałbym usłyszeć wasze zdania na temat rozbudowy dwóch elementów z Zestawu Biblioteki. Obecnie posiadam 5 zestawów i jestem w rasie Niziołków. Ponieważ nie zanosi się na to że Zestawy wrócą, a jednak są wartościowymi budynkami, myślę nad ich rozbudową. I o ile w przypadku samego...
  11. Wojtek90

    Latająca Akademia - stawiać czy poczekać?

    Hej :) mam pytanie strategiczne :) Kończę 9 rozdział, więc zaraz będę miał możliwość postawienia Latającej Akademii - to, że jest to mega ważny i przydatny cudak (do turniejów) to już wiem :) Pytanie zasadnicze to czy stawiać go od razu czy poczekać? Moje wątpliwości polegają na tym, że obecnie...
  12. Wojtek90

    Turniejowo - zapraszamy! :)

    Cześć, szukamy aktywnych osób do naszego bractwa, obecnie mamy aż dwa wolne miejsca więc zapraszamy :) Krótko o nas: 1. W turniejach zawsze robimy minimum 10 skrzyń (wymagamy minimalnie od każdego 1500pkt) 2. Iglice robimy zawsze na srebrny medal - ale może to właśnie dzięki Tobie zaczniemy...
  13. Wojtek90

    Produkcja towarów po postawieniu Górskich Hal

    Witam wszystkich :) Od jakiś 3 miesięcy zbierałem całą antyczną wiedzę i trzymałem aż zbuduje Górskie Hale. Uzbierałem jej tyle, że w ciągu godziny od postawienia rozbudowałem ją na 17 poziom :D Pytanie zasadnicze: przed postawieniem hal np. moja manufaktura stali na 17 poziomie produkowała w 3h...
Do góry