• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Kiedy ten nowy akt ?
  2. Dyskusja o Sezonie Snów.

    Nie przepadają :) dzienne tylko przepadają
  3. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Zgadzam się z Acca, fajnie jest poczytać ocenę tego kociołka od ludzi którzy w ostatnim zdaniu nie piszą "to jest beznadzieja itd" :) Super się to czyta i przy okazji można sporo się dowiedzieć :) super Panowie ! :*
  4. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Nie chce zaśmiecać tego tematu i to jest ostatni post aby Cie uspokoić :) irytujesz swoimi wypowiedziami... co wchodzę na forum, to widzę tylko Twoje narzekanie... gdybym był nowym graczem i czytał Twoje wypowiedzi to bym z tej gry zrezygnowal... zacznij się cieszyć tym, że jest coś nowego, a...
  5. Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Pisanie, że to jest beznadzieja nie ma totalnie sensu... doskonale wiemy, że każdy dodatkowy procent się przyda, a że nie dostajemy tych bonusów za diaxy (1000,2000k) tylko za coś co możemy kupić za surowce, mlotki, monety itd to tylko dobrze dla Nas, bo większość graczy ma tego OGROMNA ILOSC i...
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ja się już jaram
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czy wiadomo coś na temat kolejnego rozdziału? Są już jakieś pliki czy coś w tym stylu ? Czy jak narazie cisza i kolejny akt będzie za pół roku ? :)
  8. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Czy są jakieś limity ? Jeśli są to gdzie można to zobaczyć ile mogę jeszcze komuś wrzucić w cud ?
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Pytanie. Czy jak ktoś dołącza do bractwa to odrazu może udzielić pomocy sąsiedzkiej wszystkim graczom?
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Czy ktoś ma jakieś informacje na temat kolejnych aktów albo powiększenia miasta o kolejne ekspansje ? Zostało mi łącznie 16 ekspansji do odblokowania całego imperium z czego 14 za diaxy i 2 w nowym akcie... I martwi mnie ten fakt ponieważ może to oznaczać parę rzeczy np. Że jest to już ostatni...
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Dokladnie tak, dziękuję że to wytłumaczyłeś, po tym, że się da to zrobić chciałem zakończyć dyskusje pod tytułem 'o ludzie przy 55 zadaniu będziemy stali' trudno, życie, postoisz i pójdziesz dalej... Coś wiadomo o wyglądzie budynków w nowym akcie ? :D
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Jestem przeciwnikiem PB nie eventow wiec raczej pomyliłaś osoby... I niestety ale muszę Was zmartwić ale event da się zrobić w ostatni dzień w ciągu 2h... masz turniej, masz iglice, masz czasówki, przyspieszasz wszystko i leci wiec proszę nie wciskajcie mi, że się nie da, bo event gdzie były do...
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Hmmm i co w związku z tym, że postoją? Każdy z graczy który wchodzi chociaż 2x dziennie na Elviego jest wstanie bez wysiłku zrobić jakieś 5 czy 6 zadan dziennie czyli zadanie 55 wypadnie mu dużo wcześniej przed zakończeniem eventu... postoi, poczeka do niedzieli i o 16.01 będzie już na 56...
  14. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Przydała to by się zmiana starych artefaktow na nowe za diaxy czy co tam by sobie wymyślili... ale ten temat był poruszany wiec pozostaje dalej czekać:)
  15. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Wie ktoś może czy artefakty starych Miśków będą dalej w AM do zrobienia za schematy ? I czy w ogóle są ? @jarq ?
  16. Dyskusja o nadchodzących zmianach w turnieju.

    Czy ktoś już liczył ilość zdobywanego pw ? Wychodzi na to samo czy mniej czy więcej zdobywamy?
  17. Dyskusja o jesiennych zodiakach.

    @kikimora mam prośbę... odpuść juz ten temat... ciągniesz ten temat odkąd się te chwasty pojawiły... jak widzisz totalnie to nic nie daje i jak twórcy będą chcieli to zmienić to poprostu to zrobią... szkoda zaśmiecać kolejnych tematów tymi chwastami... Pozdrawiam :)
  18. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Kiedy nowe artefakty w iglicy ? I jakie ? ktoś coś wie ?
  19. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Czy ktoś wie ile tygodni zostało do zmiany artefaktow w iglicy ? I co będzie później ?
  20. Odczarowanie magicznego warsztatu/rezydencji

    A dlaczego nic nowego nie może być? Może I oznaczałoby to przymus posiadania magicznych rezi czy warsztatów ale są one (umówmy się) łatwo dostępne... są w iglicy i myślę, że gracz który dojdzie do 20 rozdziału (jesli taki będzie) to tych magicznych warsztatów czy rezi będzie miał aż za dużo :)...
Do góry