• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Przedstawicielstwo handlowe

    Hejo ! Przenoszę temat tutaj :) Przedstawicielstwo handlowe do pewnego lvl daje golda, później wchodzi na inny lvl I daje portalowki. Czy później daje coś innego od 17 aktu ? I czy warto zakładać temat w pomyslach o zmianach tego budynku ? Umówmy się... portalowek jest mega dużo wiec to...
  2. Cud w 16 akcie

    Tak sobie siedzę i przeglądam cuda i tak się zastanawiam dlaczego cud w 16 akcie "bibliotek iglicy" nie daje czegoś co jest związane z iglica wiecznosci ? :) Tak mi przyszło do głowy, że to mogłaby być nagroda dla zaawansowanych graczy, że po wybudowaniu tego cudu zwiększa się np. - 0,01 do...
  3. Offtop ze spoilerów(luty 2021)

  4. Strumień zasobów zamiast portalówek w iglicy

    Pytanie: Dlaczego na s2 wyleciały mi 100% młotków? Nigdy wcześniej nic takiego nie wypadalo... czy jest jakas zmiana w nagrodach iglicy ? Jestem w 3 akcie na s2 :)
  5. Zmiana nazwy ratusza

    Witam, tak sobie siedzę i myślę, że skoro są kolejne akty to w którymś można by zmienić nazwę 'ratusz' na coś innego hmm np: zamek, cytadela itd itp Co Wy na to ?
Do góry