• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. skrybik

    Czarownicy z Łysej Góry

    Mamy 1-2 wolne miejsca ;) Poszukujemy graczy biorących aktywny udział w turnieju (co najmniej ok. 1000-1600) i iglicy (co najmniej 1 boss). Zapraszamy serdecznie :)
  2. skrybik

    Mam problema...

    Czasami jak wchodzę na przeglądarce też to się pojawia, najczęściej kilka razy odświeżam steonę i czekam, ew. Cofam się do wybierania świata i od nowa, zazwyczaj pomaga
  3. skrybik

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Dodali na becie Światłego Golema do tworzenia :) Ciekawe co wykombinują tym razem heh
  4. skrybik

    Konkurs Świąteczny

    Wesoło ogień w kominku trzaska, na niebie już pierwsza gwiazdka. Choinka pachnie cudnie, w niepamięć odchodzą kłótnie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim samych sukcesów, szczęścia w losowaniach ;) , a przede wszystkim tego, abyśmy mogli cieszyć się przyjemną grą i miłą atmosferą :)
  5. skrybik

    Czarownicy z Łysej Góry

    Za jakieś kilka dni (2-3) będziemy mieć 2 wolne miejsca (raczej na pewno). Zapraszamy graczy, którzy nie boją się wziąć udziału w turnieju (nie mamy limitów, ale graczy 30-punktowych nie tolerujemy). Postanowiliśmy walczyć w iglicy. Ostatnio zabrakło nam 30 punktów do złota (chyba wiecie co to...
  6. skrybik

    Zażalenie odnośnie przenosin

    Chyba że tak, czasami zaglądam na laptopa, ale nie przyglądam aię tej opcji
  7. skrybik

    Zażalenie odnośnie przenosin

    Powiedzy że jakoś z 3-4 misiące temu przeniosło mnie w inną okolicę. No fajnie, rozwinięci, aktywni sądziedzi (przeważnie lvl 10 wzwyż). To ja w te pędy z apki (na której przeważnie gram) na laptopa, żeby wybrać opcję braku przenosin. Dzisiaj loguję się na apkę i komunikat o przeniesieniu. A co...
  8. skrybik

    Czarownicy z Łysej Góry

    Zostało jeszcze jedno wolne miejsce ;) Serdecznie zapraszamy
  9. skrybik

    Czarownicy z Łysej Góry

    Mamy wolne dwa wakaty. Jeden już jest, drugi zwolni się najprawdopodobniej jutro. Zapraszamy graczy, którzy nie boją się spróbować swoich sił w iglicy i turnieju. Nie mamy na to szczególnej presji, ale raz na jakiś czas możemy zechcieć zrobić iglicę na złoto ;) Graczom, którzy nie są w stanie...
  10. skrybik

    Ostatnia litera

    Terakota
  11. skrybik

    Konkurs jesienny

    Niestety musiałam mocno przyciąć :(
  12. skrybik

    Dyskusja o aktualizacji 1.139

    Na becie widziałam przełącznik między trybem przenoszenia (jeden kwadracik) a trybem sprzedawania (drugi kwadracik) i chyba o to chodzi, można sie między nimi płynnie przęłączać
  13. skrybik

    Zegar odliczający czas do PB

    Nic dodać, nic ująć - wprowadzić ;)
  14. skrybik

    Czarownicy z Łysej Góry

    Moi drodzy, mamy 4 wolne miejsca :) Poszukujemy zarówno graczy starszych jak i młodszych stażem, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Mamy miłą i przyjazną atmosferę, więc śmiało wpadaj. - Pisz śmiało na forum lub w grze
  15. skrybik

    Liczymy do miliona.

    679
  16. skrybik

    Offtopic ze Spoilerów//wrzesień 2021

    Wspominalam to kiedys o opcji przelącznika. O ile mniej narzekań by było. Kto chce ten ma artefakty, kto chce ma biblioteki
  17. skrybik

    Wprowadzone Przycisk pokazujący otwarte prowincje na apce

    Prawie 50 glosow i dalej nic ....
  18. skrybik

    Liczymy do miliona.

    677
  19. skrybik

    Ostatnia litera

    Mysz
  20. skrybik

    Ostatnia litera

    Naleśniki
Do góry