• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Jadek

    Problem z ladowaniem gry

    Witam, u mnie również od dziś rana spowalniało ładowanie gry, obecnie godzina 20 z minutami gra się nie ładuje, zmiana przeglądarki niewiele pomaga, na Firefox niby ciut lepiej ale gra staje na 21% ładowania zielonego paska. // Z bólem ale jestem właśnie w grze, godz. 20:24 połączono//Urdur
  2. Jadek

    Zaklęcie teleportu antycznych cudów

    Jestem na tak a, rozwiązanie problemów pobocznych, mechanika, balans, trudność turnieju, iglicy może być dość proste. Schowanie cudaka do inwentarza mogłoby niczego nie zmieniać w przypadku gracza jeśli chodzi o trudność gry z wyjątkiem obniżenia punktów rankingowych za brak budynku ( antyczny...
  3. Jadek

    Dyskusja o Bramie do Przeszłości

    Znaczy że popadłem w skrajność ;) Spróbowałbym po Twojemu ale hmm, żetonów brak, z drugiej strony i tak nie jest u mnie tragicznie, na teraz 16 punktów brakuje mi do złotej ligi. Nawet nie pytam w jakiej jesteś grając w tak przemyślany sposób, jedno jest ważne, zabawa jest fajna :)
  4. Jadek

    Dyskusja o Bramie do Przeszłości

    Patent na event i losowania hmmm.... zbieramy, losowo klikamy, zapełniamy całą plansze i znowu klikamy na 3 okienka po prawej lub kasujemy, łączymy, aby elementy z planszy dopasować, wszystko :) Bez względu na to co napiszecie poniżej i na jaki temat, zawsze miło będzie Was poczytać ;)
  5. Jadek

    Opcja "Ukryj/Pokaż budynki"

    Też jestem na Tak :) Bardzo przydatna funkcja na apce, bez niej, w moim przypadku, przebudowa miasta praktycznie byłaby niemożliwa. Przy dużej ilości mikroskopijnych elementów czy większych budynkach jest wręcz niezbędna, zwłaszcza w sytuacjach gdy szukamy jednej wolnej kratki aby dopasować...
  6. Jadek

    Powiadomienia - rozdzielenie informacji

    Jestem na Tak, oddzielenie handlu by się przydało w powiadomieniach, tyle że hmm...... Jeśli będziemy motywować osoby z bractwa przez panel bractwa ( flaga ) a tak zapewne wiele osób robi, lub kwestia zmiany nawyków, to można usunąć z listy powiadomień tą informacje. Tym samym zyskujemy max do...
  7. Jadek

    Render Config JSON not found!

    Google + render config JSON not found ---> skrajnie można trochę o problemie poczytać na zagranicznych forach gry
  8. Jadek

    Zamiana Punktów "Antyczna Wiedza w Punkty Wiedzy"

    Nie chcę popadać w skrajności ale bardziej do przyjęcia byłby pomysł który działałby odwrotnie
Do góry