• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Wewe1

    Korzyści w iglicy

    Mam pytanie dotyczące korzyści w iglicy,jeżeli mam punkty uzbierane wcześniej,a obecnie podniosę Iglicę na 1lvl to czy dopisze mi nadwyżkę do wcześniej uzbieranych punktów? np mam 200pkt a limit na 1lvl to 50pkt czy doda mi do już uzbieranych czy nie?
  2. Wewe1

    Cel łapek wybrany przez gracza

    Chciałam zgłosić pomysł aby wybór celu motywacji mógł być określony przez gracza.Teraz możemy wybrać 3 opcje, Ratusz,kwatera robotnicza lub kultura,problem jest że często dostajemy nie to co chcemy,a wystarczyłoby zrobić te okna wyświetlane jako aktywne bądź nieaktywne wyłączane przez gracza i...
  3. Wewe1

    Skracanie walk w turnieju

    Jak tak dobrze poszło skrócenie klikania w turnieju może warto iść o krok dalej i w przypadku zerowego czekania na turniej wprowadzić możliwość robienia całej prowincji na 6* jako pojedynczej walki. Zdecydowanie skróciłoby to walki w turnieju zwłaszcza dla zaawansowanych graczy i zachęciło...
Do góry