• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. R Y C E K

    To nie błąd Runa many

    Jestem na początku Leśnych Elfów i po postawieniu kilku budynków dających manę chciałem postawić Runę Many aby zwiększać zbiór tejże many o 70 % ..Po odznaczeniu tego budyneczku wyświetlił mi się napis że Runa Many została oznaczona.I tyle w temacie ani budyneczku ani nic.Gdzie jest ten budyneczek ?
  2. R Y C E K

    Przygoda Bractw

    Czy mógłby mi ktoś podać linka lub wbić zapotrzebowania na 3 mapy do PB. Z góry dziękuję.
  3. R Y C E K

    Brak diamentów

    Jak długo mam czekać na jakąś odpowiedź z suportu na wczorajszy wpis? Wpłaciłem poprzez Psc za paczkę 3900 diamentów, zamiast dodać do mojego konta diamenty wyskoczył jakiś durny wpis o zbyt długim oczekiwaniu na coś (nie zdążyłem doczytać ,tak szybko zniknął).Do tej pory ani diamentów ani...
  4. R Y C E K

    Mistyczne Kamienie

    Wylosowałem w AM 2 Mistyczne Kamienie,gdzie je mogę namierzyć i co one dają ?
  5. R Y C E K

    Gorące Źródła Młodości

    Czy zwiększenie populacji tego cudaka, działa także na magiczne rezydki ?
  6. R Y C E K

    Czas rekrutacji

    Czy ilość bonusowych reliktów ma wpływ na czas rekrutacji? Miałem tak pobudowane zbrojownie na 4 poziomie,że czas rekrutacji jednego slota wynosił idealnie 2 h a we wszystkich slotach równe 8 h. Wpadł mi niechcący 1 relikt i podniosło to bonus z reliktów o 1 poziom a czas mi się skrócił w...
  7. R Y C E K

    Zestaw Biblioteki Kamienia Księżycowego

    Co daje Zestaw Biblioteki w 3 rozdziale-etapie ?
  8. R Y C E K

    Tylko bonusowe manufaktury?

    Czy w zadaniu do bieżącego eventu " Wyprodukuj marmur, stal i/lub drewno 4x (3h)" liczą się tylko produkcje z bonusowych manufaktur czy też zaliczy z innych manufaktur ?
Do góry