• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. ryjuwka

    Discord

    jak zmienić język z angielskiego na polski.
  2. ryjuwka

    storna nie dziala

    witam nie działa mi strona https://www.elvenstats.com/players czy ktoś coświe
  3. ryjuwka

    beta

    Witam rozpocząłem grę na Beta szukam tam polskiego bractwa z uwagi na mój pesel nie znam angielskiego ( w szkole obowiązkowy i jedyny był rosyjski ) proszę o podpowiedź
  4. ryjuwka

    Iglica Wieczności III

    bractwo iglicowe Iglica Wieczności III ma jedno wolne miejsce. chętnych zapraszam do kontaktu w grze. proszę się śpieszyć ponieważ o 17 startuje nowa iglica.
  5. ryjuwka

    Iglica Wieczności III

    bractwo iglicowe Iglica Wieczności III ma jedno wolne miejsce. chętnych zapraszam do kontaktu w grze. proszę się śpieszyć ponieważ o 17 startuje nowa iglica.
  6. ryjuwka

    ochrona konta

    od Magyrna Mojemu koledze z Bractwa na s1 ktoś się dziś włamał na konto gry i popsuł jedno miasto oraz wydał wszystkie diamenty (7k więc boli...). Kolegi hasło miało 10 znaków, duże i małe litery oraz cyfry więc nie było cienkie... Jeśli macie słabe hasła to proponuję pozmieniać. od razon Tak u...
  7. ryjuwka

    usunięcie odznaki z Przygody Bractw

    Mój wpis nie ma na celu snucie teorii spiskowych ani narzekania. Ma tylko na celu poprawę jakości gry. Niniejszym składam wniosek o usunięcie na stale z Przygody Bractw odznaki „Kapelusz Czarownicy” Ta odznaka w dużym stopniu jest zdobywana losowo. Można ją zdobyć udzielając pomocy sąsiedzkiej...
  8. ryjuwka

    Wspólna Droga

    Witam Bractwo Wspólna Droga zaprasza gracza w swoje szeregi. Jesteśmy bractwem turniejowym oraz bierzemy bardzo aktywny udział w przygodach. W iglicy regularnie robimy srebro ( obecnie walczymy o złoto ). wszelkie potania proszę kierować do mnie w grze.
Do góry