• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Magyrna

    Zegar odliczający czas do PB

    Cześć! Proponuję aby wprowadzono do gry zegar który będzie odliczał czas na 72 godziny przed rozpoczęciem Przygody Bractw tak, jak to zostało zrobione dla Eventów. Będę wdzięczna za oddanie głosów i komentarze :)
  2. Magyrna

    Naprawione Samozaliczające się questy

    Cześć :) Ludziki u mnie w bractwie zaobserwowali szybciej niż ja, ale faktycznie taka rzecz dziś miała miejsce. Pozaliczały nam się wszystkie questy :D i to takie które nie miały prawa się zaliczyć np. u mnie zaliczył się zaawansowany zwiad, do którego mi jeszcze ponad 60 PW brakuje... Ale ok...
  3. Magyrna

    Iglica Prezentuje: zagadka militarna

    Czyli: "co zaszło"? Idę sobie po schodach, jak zwykle. Wiocha iglicowa rozdział 3, bez cudów, bez fenka, zero wzmocnień bo zbieram siły dopiero więc przechodzę hobbystycznie zasobami + wojskiem gdy walka wygląda na łatwą. Drugie piętro. Pierwszy wieśniak: ciężkie + ciężkie strzelające fala 1...
  4. Magyrna

    Czy powiększenie oddziału 16 to technologia obligatoryjna?

    Cześć! Jak w temacie. Mam takie coś na drzewku we wczesnych krasnoludach, po nim jest ekspansja miasta 22 i koniec - slapy zaułek. O ile ta ekspansja na bank nie jest obligatoryjna i nie będzie się liczyć do CAL to już powiększenie oddziału teoretycznie by mogło... Czy ktoś mi może powiedzieć...
  5. Magyrna

    Miejsce w mieście - czy kiedyś jest luz?

    Cześć! Mam pytanie, zdaje się, że do tego działu a nie do Pomocnej dłoni, gdyż raczej filozoficzne niż o mechanikę gry :) Pytanie jest takie: jeśli jestem graczem o zerowym parciu na ranking, który chce robić całą iglicę, do turnieju się dołożyć przyzwoicie (min. 2,5k) i brać udział w...
  6. Magyrna

    Jak liczyć bonus z kultury?

    Cześć! Mam pytanie - w jaki sposób gra nalicza bonus z kultury? Chodzi mi o matmę. Szukałam w różnych miejscach pl/eng, ale znalazłam tylko jeden wpis na forum US gdzie gościu zadał to pytanie i w odpowiedzi dostał... link do wiki. A tam tylko oczywiście info, że bonus fajny jest i trzeba mieć...
  7. Magyrna

    Waleczni Hodowcy Rdestu zapraszają aktywnych graczy!

    Zapraszamy aktywnych graczy turniejowo - iglicowych do aktywnego Bractwa! :) Bractwo istnieje od 21.02.2021 i ciśniemy do przodu! Robimy: - iglice (obecnie brąz, ostatnio zabrakło 63 do srebra, docelowo złoto oczywiście ;) a do tego czasu okresowe rajdy na dach) - turnieje (obecnie 8 skrzynek z...
  8. Magyrna

    Cześć :)

    Mam na imię Sylwia i gram trzeci miesiąc. Jestem fanem czytania połowy internetu, żeby znaleźć interesujące mnie informacje oraz excela. Śledzę już jakiś czas to forum i chciałam podziękować wszystkim osobom je tworzącym za to, że jest żywe i zawiera dużo przydatnej wiedzy :) Pomyślałam, że...
Do góry