• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Elik2

    Nowy Event

    Dostają to wszyscy którzy potwierdzili maila i zasubskrybowali newsletter
  2. Elik2

    'Dislike" - "Nie Lubie" "łapka w dół" emotka na forum

    Mam takie nieodparte wrażenie że @Poziomek (i może czasem @Ovocko) są tu takimi forumowymi chłopcami do bicia. Nie ma tematu w którym by się nie wypowiedzieli i nie ma takiej ich wypowiedzi która podobałaby się naszym "PRO player-om" (@chris07070707 bez urazy oczywiście bo odwalacie kawał...
  3. Elik2

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    czy zamiast paladynów opłaca się postawić valoriańskich strażników?
  4. Elik2

    Dołączanie do bractwa

    Bug czy jakaś cicha zmiana?
  5. Elik2

    Feniksy

    Okej więc reasumując, ogień najlepszy, lepszy nawet od tego nowego? Bo o to się rozchodzi: czy wymieniać artefakty nowego na ognia :)
  6. Elik2

    Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Skoro ma cuda którego nie chce rozwijać to po co go w ogóle stawia? Można poza tym wypełnić takiego cudaka i go nie rozbudowywać...
  7. Elik2

    Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Możesz jak już mówił @Poziomek odciąć od drogi albo ustalić ile kto na które miejsce ma wpłacić i samemu wpłacić tyle by nie dało się (nawet zamykając cudaka) przebić tego ostatniego :)
  8. Elik2

    Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Zdecydowanie nie, to gra strategiczna i pilnowanie swoich cudaków jest częścią tej strategii. Co do ankiety zgadzam się z @Poziomek
  9. Elik2

    Feniksy

    Czyli ogień jak widzę, a zgadza się to z moimi wnioskami tylko chciałem się zapytać specjalistów :)
  10. Elik2

    Feniksy

    Mamy już 5 Feniksów za chwilę będzie szósty... Zastanawiałem czy gdyby tak zrobić ranking to która kurka siedziałaby na najwyższej grzędzie? Co sądzicie? Który "kaczor" ( ;) ) najlepszy?
  11. Elik2

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    cooldown?
  12. Elik2

    Antyczne cuda

    Hmmm, może kredyt się mu wyczerpał... Chociaż wtedy jest komunikat "ten gracz otrzymał za dużo pomocy, wróć tu innym razem" czy coś w ten deser...
  13. Elik2

    Szukam bractwa robiącego srebro w iglicy

    Jestem początkującą (tak wiem, początkuję od 3 miesięcy ale każdy ma swoje tępo ;)) wioską iglicową i przymierzam się właśnie do mojej pierwszej iglicy. Szukam bractwa które pomoże mi postawić pierwsze kroki, a także wybaczy pierwsze potknięcia :). Staram się robić iglicę do II bossa. Nick w...
  14. Elik2

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Skoro są nowe wzmocnienia to czy zmieni się sposób na wioski iglicowe?
  15. Elik2

    Szanowni Panie i Panowie...

    Witaj, wspaniałych przygód z Elvenarem :) ;)
  16. Elik2

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Aha, no tak. Chyba muszę jeszcze raz przejrzeć wymagania wszystkich odznak...
  17. Elik2

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Chwila... na bransoletkę trzeba 3h manu T1 tylko x1?
  18. Elik2

    Pomysł: zmienic wartosci jakie daja budowane drogi.

    Też tak myślę, że wymiana drogi powinna być jakimś wyzwaniem...
  19. Elik2

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Jak łatwiejszy dostęp do czegokolwiek miałby być minusem...
  20. Elik2

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Jak łatwiejszy dostęp do czegokolwiek miałby być minusem...
Do góry