• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. danmaz

    Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    Dzięki @skrybik, i jeszcze mam pytanie, czy robiąc wszystkie zadania + częsty zbiór waluty wokół miasta można ewoluować nagrodę główna do 10 poziomu? Czy jednak będzie potrzebne też szczęście :)
  2. danmaz

    Dyskusja o Igrzyskach Elvariańskich.

    Ktoś robił ten event na becie i może podzielić się wiedzą, np. które obręcze najkorzystniej jest wybierać?
  3. danmaz

    Chwasty

    Tak to wygląda na telefonie :)
  4. danmaz

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Daje jeszcze stal
  5. danmaz

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Gruzince chyba chodziło o 11 cosiów a tego nie uzbiera w jeden dzień :) @Gruzinka mnie wyprzedziła z komentarzem
  6. danmaz

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Widocznie miałaś dużego pecha i brak tych dodatkowych punktów wiedzy ze skrzynek przyczynił się do takiego wyniku. Ja przez cały event to 4 lub 5 razy wylosowałem dodatkowo 80 punktów ze skrzynki "45". Natomiast czy budynek będzie w AM to tego nie wiem.
  7. danmaz

    Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Tak, ja w niedzielę zdobyłem ostatni element zestawu bez wydawania diamentów. Jedynie miałem włączony bonus 2% z Feniksa popielatego ale nie ma to dużego znaczenia. Jak kilka razy dziennie zbierałaś walutę wokół miasta, to powinno Ci się to udać. No i oczywiście wybierałaś skrzynki te...
  8. danmaz

    Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    Mam pytanie bo to mój pierwszy event, zdobyłem Popielatego Feniksa, mam go w inwentarzu, za chwilę przejdę z rozdziału II do III, czy jeśli poczekam i postawię go w rozdziale wyższym to będzie miał lepsze statystyki? Czy jednak liczy się moment jego zdobycia a nie wybudowania?
  9. danmaz

    Cześć!

    Witam wszystkich forumowiczów, mam nadzieję, że znajdę tutaj kilka wskazówek jak zacząć przygodę z Elvenar. Pozdrawiam!
Do góry