• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zarie

    Zadanie "Wyszkol hordę orków"

    Dzięki ;)
  2. Zarie

    Zadanie "Wyszkol hordę orków"

    Tak to jest jak sie klika wszystko z automatu :D dzieki
  3. Zarie

    Zadanie "Wyszkol hordę orków"

    Jak ogarnąć to zadanie pojawiające się w ostatnim rozdziale? Muszę mieć jakiś inny budynek, który produkuje orki poza zbrojownią, która mi regularnie je dostarcza?
  4. Zarie

    Budynki w tle...

    Pomysł fajny tylko to jedynie kosmetyczna zmiana, która nic nie wnosi. Jest wiele pomysłów, które wypadałoby zrobić wcześniej a jak widać idzie to wszystko jak krew z nosa. Zagłosowałam na TAK mimo wszystko.
  5. Zarie

    Ekspansje(offtop z pomysłu o zwiadowcy)

    Jak teraz patrzysz na okno z kupieniem ekspansji za zwiad to pokazuje Tobie, ze brakuje Ci do odblokowania np jeszcze 15 prowincji by odebrać ekspansje. Jeśli zatrzymasz badania to po osiągnięciu odpowiedniej liczby ekspansji w okienku z ich kupnem bedziesz caly czas widział, że brakuje Ci zero...
  6. Zarie

    Dodatkowy zwiadowca

    Ekspansji miasta nie podnosi sie do oporu. Każdy (lub od któregoś momentu) rozdział ma ograniczoną ilość prowincji po których zbadaniu mozna mieć nową ekspansję miasta. Potem odblokowuje sie powoli kolejne prowincje bez wstawiania nowych ekspansji do momentu przejscia w nowy dział (który daje 1...
  7. Zarie

    Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    Oferujemy dobrą zabawę, wsparcie, wymianę PW w formie łańcuszków, pomoc sąsiedzką, rozmowy na czacie. -Stawiamy na złoto w iglicach więc każdy robi iglicę na max. Jeśli są problemy z wojskiem to wspomagamy wymianą towarów w celu przejścia iglicy negocjacjami. Absolutne minimum w iglicy to...
  8. Zarie

    Produkcja wojska - zakładki

    No to do póki nie zbierze sie produkcji, sloty do szkolenia jednostek mogą byc zapelnione pokazujac czas 0 lub komunikat "szkól" . W pomysle chodzi tylko o to by nie szukac 3 budynkow wojskowych z osobna.
  9. Zarie

    Produkcja wojska - zakładki

    Od dłuższego czasu możemy cieszyć się równoległą produkcją wojsk w koszarach, obozie najemników i terenach treningowych. Fajnie by było by przy wejściu w dowolny z tych budynków na górze okna pojawiły się zakładki, które mogą przekierowywać nas w dowolny z tych budynków, ułatwiając tym samym...
  10. Zarie

    Kto będzie następny?

    Nie A może ponownie Andrzej M?
  11. Zarie

    Sposób rzucania karmy

    Osobiście wolalabym, zeby mozna bylo karmić poprzez kliknięcie prosto w ikonkę karmy danego budynku. Na razie wstrzymam się od głosu :)
  12. Zarie

    Dodanie opcji PVP

    Bo ta gra na tym ma właśnie polegać - rozwijaniu miasta i pracy grupowej a nie bitwach. Już wczesniej było pisane, jest pelno innych gier z możliwością pvp. Po co robić kolejna? Nie moze być czegoś innego na rynku gier? Ja lubie pvp i gram w inne gry z tą mozliwością ale tu dla odmiany nie chcę...
  13. Zarie

    Dodanie opcji PVP

    Mi się w tej grze podoba brak pvp i niech tak zostanie. Ktoś chce pvp to ma sporo innych gier do wyboru. Tu jest już dość rywalizacji pomiędzy bractwami np w przygodach czy iglicy.
  14. Zarie

    Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród

    Zagłosuje na tak...ale widze, że Ty już przesadnie brniesz w te skroty. Kazdego dnia pojawiaja się aż TRZY skrzynki z pomocy. Są dużo ważniejsze pomysły do zgłoszenia niż taka pierdoła.
  15. Zarie

    Towarzysz - zmiana nazwy

    Jeśli chcesz zmienić nazwę rangi to podaj konkretne propozycje. Na tym polega wstawianie pomysłów. A to, że chcesz zmiany a inni niech wymyślą to jest po prostu kaprys a nie pomysł. Mi nazwa tej rangi jest obojętna. W niektórych grach widzimy np Rekrutów. Ale do tej gry to niebardzo pasuje bo...
  16. Zarie

    Zmiana koloru obiektu po wykonaniu produkcji

    Faktycznie w dalszych epokach miasto nie jest zbyt czytelne i też nie każdy gracz ma sokoli wzrok. Jednak pomysł w tej formie nie jest najlepszy. Szare budynki mamy już wtedy gdy nie są podłączone do drogi i to daje wyrazny sygnal, że w mieście trzeba coś naprawić. Co do widoczności zakończenia...
  17. Zarie

    Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej

    Co do dawania łapek wedle preferencji, jak to miałoby działać? Gracz ustawia, że np chce otrzymać pomoc w kwatery robotnicze i co dalej? Tylko 5 graczy może tej osobie udzielić pomocy? Jeśli ktoś chce pomoc finansową w ratusz to nie zbierze więcej kasy jeśli kilka osob mu wbije w ratusz (chyba...
  18. Zarie

    Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej

    Jest mi to obojętne, wiele czasu by się na tym nie zyskało nawet przy kilkuset sąsiadach. Na tle kilku innych pomysłow, ten wydaje się małopriorytetowy. Już i tak bardzo ułatwili udzielanie pomocy zarówno w wersji przeglądarkowej jak i aplikacji. Nie ma 3 opcji w ankiecie np "jest mi to...
  19. Zarie

    Iglica - schemat

    Jeśli to ma być pewniak to głosuje na nie. Natomiast owszem mógłby być do wylosowania w ostatnim bossie. Teraz schematów potrzeba nie tylko do podnoszenia budynkow ale też w akademii magii i na pewno nie tylko nowi ale i starsi gracze ich potrzebują na bieżąco.
  20. Zarie

    Wiadomości - wersja robocza

    Tak, to fajny pomysł
Do góry