• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zarie

    Zadanie "Wyszkol hordę orków"

    Jak ogarnąć to zadanie pojawiające się w ostatnim rozdziale? Muszę mieć jakiś inny budynek, który produkuje orki poza zbrojownią, która mi regularnie je dostarcza?
  2. Zarie

    Ekspansje(offtop z pomysłu o zwiadowcy)

    Jak teraz patrzysz na okno z kupieniem ekspansji za zwiad to pokazuje Tobie, ze brakuje Ci do odblokowania np jeszcze 15 prowincji by odebrać ekspansje. Jeśli zatrzymasz badania to po osiągnięciu odpowiedniej liczby ekspansji w okienku z ich kupnem bedziesz caly czas widział, że brakuje Ci zero...
  3. Zarie

    Bractwo iglicowo-turniejowe Markart zaprasza aktywnych graczy!

    Oferujemy dobrą zabawę, wsparcie, wymianę PW w formie łańcuszków, pomoc sąsiedzką, rozmowy na czacie. -Stawiamy na złoto w iglicach więc każdy robi iglicę na max. Jeśli są problemy z wojskiem to wspomagamy wymianą towarów w celu przejścia iglicy negocjacjami. Absolutne minimum w iglicy to...
  4. Zarie

    Produkcja wojska - zakładki

    Od dłuższego czasu możemy cieszyć się równoległą produkcją wojsk w koszarach, obozie najemników i terenach treningowych. Fajnie by było by przy wejściu w dowolny z tych budynków na górze okna pojawiły się zakładki, które mogą przekierowywać nas w dowolny z tych budynków, ułatwiając tym samym...
  5. Zarie

    Kolejność wyświetlania antycznych cudów

    Doceniam, że programiści dodali możliwość oznaczenia antycznego cudu priorytetem w postaci serduszka, jednakze nie wszyscy gracze z tego korzystają, lub jeśli rozbudowują kilka cudów jednocześnie, takie serduszko nie spełnia w pełni swojej roli. Pomysł polega na tym, żeby antyczne cuda graczy...
  6. Zarie

    To nie błąd Złoty Fenix i jego bonus do produkcji

    Na 10 poziomie złotego fenixa mam informację, że po karmieniu zwiększy mi produkcję towarów o 300% na 3.5h. Czyli jeśli mam 3h produkcję z której normalnie wychodzi mi 8244 surowca to z 300% bonusem powinno wyjść 24.732 surowca. W rzeczywistości wychodzi mi 11.004 surowca. Czy jest to błąd czy...
  7. Zarie

    To nie błąd Błąd w produkcji masowej

    Produkcja masowa nie działa przy dużej rozbieżności lvlowej budynków manufaktur i zbrojowni
  8. Zarie

    Bonus z budynków eventowych adekwatny do rozdziału

    Dość często pojawiają się eventy w których główną nagrodą jest budynek do którego potrzebne są artefakty. Obecnie maksymalne rozwinięcie tych budynków szału nie robi. Często czytam opinie w bractwie w stylu "znowu główny budynek do d.." i podzielam to zdanie. Ludziom bardziej rozwiniętym w grze...
  9. Zarie

    Cześć

    Cześć Wszystkim, na forum jestem od niedawna, gram na jednym świecie juz 3 lata w jednym bractwie (bo na więcej szkoda mi czasu) :p Rzadko kiedy się udzielam na forum, wypowiadam sie tylko kiedy muszę i nie hejtuje innych. Chętnie czytam pomocne rozwiązania i pomysły tutaj. Pozdrawiam :)
  10. Zarie

    Statystyki graczy po zakończonej iglicy

    Tak samo po zakończonym turnieju kiedy widać ile punktów zdobył dany gracz w bractwie tak samo powinno być w iglicy. Dużo bractw nakłada swoje minimum dla wszystkich członków lecz po zakończonej iglicy można jedynie zobaczyć ile punktów zdobyło całe bractwo. Takie rozwiązanie pozwoli arcymagom...
Do góry