• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    ja tez dostałam
  2. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    czy w tym tygodniu (czwartek 13.01) startuje przygoda bractw?
  3. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    dziękuje ;) Tak pewnie zrobi mój Partner :D jemu wiecznie brakuje many :D w 9 rozdziale to towar mocno deficytowy :D
  4. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    dobra - ogarnęłam swoimi diamentami :D za 100 punktów wiedzy same gratisy punktowe ... ech - tzn dobrze, bo się udało ;) ale czemu wcześniej ich nie miałam ... Nagle wygrywać zaczęłam dodatkowe punkty wiedzy czarowników ... lol A czy w srebrnej lidze jak się wygra dodatkowy plac to co z nim...
  5. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    a macie jakiś pomysł jak ustawić te budynki bez kuźni, by były jak najbardziej ścieśnione?
  6. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    szkoda, bo kiedyś był jakiś konkurs też na coś takiego, że jak się zamykało ostatnie zadanie z 75 to na końcu budynek zamykał cały cykl zestawu ... Zaczynam dziś etap wróżek i tym się pocieszam - a tutaj coś wywalę najwyżej z tego zestawu, bo zajmuje bardzo dużo miejsca :( a tak ładnie by...
  7. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    ja mam 825 diamentów na stanie - nie kupuję za realną kasę - to tylko gra. za 500 diamentów można kupić 100 punktów wiedzy czarowników Mini zestaw, który tu wcześniej zobrazował ktoś z Was zawiera ten budynek, którego właśnie brakuje ...
  8. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    hmm ale ten ostatni budynek to co potęguje? jedynie katalizator dodatkowy? Czy jeszcze coś pomnaża?
  9. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    mam do nagrody głównej 11/20 - zostały mi obecnie 2 punkty wiedzy czarowników ... jedyne na co mnie stać to 500 diamentów mogę poświęcić, ale za nie można dostać 100 punktów wiedzy, więc lipa :( w tej całej lidze jestem jako "brąz" z wynikiem 251
  10. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    i żeby nie było - starałam się klikać w te najtańsze skrzynki - głównie 18 i 45 - wyliczałam sobie, że mało dają - ale prawie wcale nie trafiałam po drodze na gratisowe punkty wiedzy czarowników - nie zależało mi na nagrodach dnia, ale na tej głównej - zestawie budynków i to co spadało " z...
  11. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Dziś się kończy przygoda czarowników. Zrobiłam ostatnie 75 zadanie i się zdziwiłam, że jako budynek - nagrodą nie jest ostatni element, brakujący do zestawu dworu pielgrzyma tylko bogini życzeń. Jak zdobyć ostatnie ogniwo do zestawu pielgrzyma? Bez wydawania kasy jest to realne?
  12. ile czasu można czekać na ostatnią część zestawu magicznych szachów?

    dziś wpadła ta ostatnia część !!! nareszcie :D ale jak podpatrzyłam u mojego partnera u niego cały komplet szachów daje inne zbiory niż te moje z V poziomu ;) Haha może teraz to wywalę i sprzedam :D a jak osiągnę 10 poziom to wyprodukuję znowu :D czekałam na to od Wielkanocy - to już grubo...
  13. ile czasu można czekać na ostatnią część zestawu magicznych szachów?

    Hej - jak w temacie ... Mam obecnie V poziom gry - wszystko super poustawiane a od około miesiąca nie mogę się doczekać w Akademii Magii możliwości stworzenia ostatniej, brakującej mi części do zestawu magicznych szachów. Bibliotekę skompletowałam w dwa tygodnie, a te szachy śledzę co 5 h...
  14. Przygoda bractw

    niektórzy pracują zmianowo :D i są aktywniejsi nocami ;) obojetnie jakby nie było - fajnie jmieć info o starcie ;) skoro o końcu już wiemy :D 28.04 19:00
  15. Przygoda bractw

    O której startuje PB? Bo zakończenie jest podane konkretnie z godziną ;) a start?
Do góry