• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Pożegnanie

    Przykra rzeczywistość. Powodzenia.
  2. Oficjalne informacje z Discorda

    W pełni popieram.
  3. Padły serwery

    Man tak samo, błąd serwera
  4. Diccord

    Dziękuję.
  5. Strzał w kolano?

    Każdy ma jakiś plan na grę. Zakończyłam 21 rozdział i zabrałam się do dalszego rozbudowywania cudów. Musiałam zdecydować się czy cuda czy mapa. Takiej ilości nie miałam PW aby robić jedno i drugie. I co teraz. Nikt nie napisał jakie będą ważne produkty jeżeli chodzi o Manufaktury. Przysłowiowy...
  6. Diccord

    Dzień dobry, dobrze że jeszcze tutaj coś jest. Od trzech dni mam problem wejściem na to nowe forum. Problem polega na tym , że przy logowaniu ciągle błędy oczywiście z mojej strony. Od 20 lat mam ten sam adres mailowy , ten sam nr telefonu ale okazuje się że za każdym razem teleportuje do...
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Myślałam że nadal obowiązuje zasada że nie zmienia się zasad w trakcie gry, no cóż.......
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Też się nad tym zastanawiałam czy warto:(
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dziękuje za pocieszenie, zaraz mi lepiej jak pomyśle o zielonym feniksie jak parę minut temu straciłam 400 kultury:)
  10. Valloryjska Wieża Smoka

    Dziękuję.
  11. Valloryjska Wieża Smoka

    Chodziło mi o Valloryjską Wieże Smoka. np.Dzikie ofiary Nie mam Gildii Kupieckiej a jednak zwiększa .
  12. Valloryjska Wieża Smoka

    Mam pytanie co lub jaki cud wpływa na ilość produkowanych sztuk. W opisie mam zwykła produkcja 10 szt + zwiększona produkcja 5 szt. Razem 15. Nurtuje mnie co zwiększa.
  13. Premia kultury

    Dziękuję. Dobrego dnia.
  14. Premia kultury

    Dziękuje wszystkim, zrobiłam.
  15. Premia kultury

    O nie, lepiej ze sceny zejść niepokonanym :)
  16. Premia kultury

    Dostałam wiadomość z suportu że wszystko jest ok, i błędu nie ma.
  17. Premia kultury

    Dziękuję. Dam znać.
  18. Premia kultury

    Proszę powiedzieć które to są budynki? Moja sytuacja obecna to: wymagania obecnego poziomu 390 000, dostępne 210 368, bonus pomocy sąsiedzkiej 235 156. Mam 125%. Wymagania do kolejnego poziomu , to 150% to 344 482.
  19. Premia kultury

    Dziękuję, zobaczę dzisiaj.
  20. Premia kultury

    No niestety ale nie daje rady. Została mi jedna teleportacja, budowałam nowe drogi, robiłam nieaktywne budynki dające kulturę i wszystko na nic.
Do góry