• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Klops

    Forteca Zemsty - rozbudowa?

    Mógłby ktoś podpowiedzieć co jest potrzebne do rozbudowy Fortecy Zemsty (rozdział 19, zemsta wygnańca) na 3 i 4 poziom, chciałbym się przygotować, a niegdzie nie mogę znaleźć info.
  2. Klops

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    To, że ostatnia aktualizacja nie przypadła społeczności Elvenaru do gustu wiemy doskonale, skupmy się na tym co możemy zrobić i przede wszystkim jak pomóc (czyt. co doradzić) graczom z młodszym stażem. Chętnie poczytam jak sobie poradziliście z ostatnimi "udogodnieniami". P.s Na wytykanie...
  3. Klops

    Nieoficjalny KONKURS "Z Archiwum Mojego Bractwa"

    :culture:Witam serdecznie Elvenarowicze!!! Bractwo Niezwykła Przygoda zaprasza do wspólnej zabawy!!!:culture: W trakcie wspólnych jesiennych wieczorów zebrało nam się na wspomnienia i w ramach konkursu postanowiliśmy rozdać 1600:kp: Podzielcie się w komentarzach wydarzeniami, które zapadły w...
  4. Klops

    Gdzie znaleźć/wyprodukować elfi taniec?

    Jak w temacie, do zadania potrzebny elfi taniec, rozdział "Potęga Muzyki".
  5. Klops

    Świątynia Czempionów

    Czy Świątynia Czempionów aktywuje bonus z piramidy oczyszczenia; "Żywe towary za wyhodowanych orków"?
  6. Klops

    Szczwany Szop - efekt karmienia

    Próbowałem się dokopać w spoilerach, ale slabo mi poszło, chciałem się doinformować, czy efekt karmienia szopa obejmuje wszystkie produkcje, czy może są jakieś wyjątki?
  7. Klops

    Co się dzieje z Elvenstats??

    Po powrocie do regularnej gry, zauważyłem, że elvenstats ma duże problemy z aktualizacją danych. Aktualnie wydaje mi się, że stoi w miejscu. Aktualizacja statystyk dla pojedynczych graczy zatrzymała się na: 27.11 - wykres rozwoju miasta 6.12 - wykres turniejowy pojedynczego gracza, dodatkowo...
  8. Klops

    Szukam Bractwa Iglicowego

    Witam serdecznie, po przerwie wracam również na s3, szukam Bractwa Iglicowego (regularne złoto co tydzień), turnieje tylko niebonusowe prowincjie bez specjalnego zaangażowania ;)
  9. Klops

    Przypadkowo sprzedany antyczny cud

    W ferworze czyszczenia miasta po PB sprzedałem złotą otchłań na 26 lub 27 poziomie, nie wiem czy miałem chwilowe zaćmienie, ale nie pojawił się komunikat o sprzedaży cudu i utracie wszystkich zainwestowanych PW, A wydaje mi się, że w wersji przeglądarkowej jest takie ostrzeżenia. Czy ktoś miał...
  10. Klops

    Nowa zakładka w inwentarzu

    Przegapiłem coś na forum, czy ninja aktualizacja? Ktoś ma informacje i zechciałby się podzielić, albo przekierować na odpowiedni wątek?
  11. Klops

    Szukam Bractwa Iglicowego

    Aktywny gracz z S1 szuka Bractwa Iglicowego:diamond:. Świeża wioska na początku II rozdziału. Plany przyszłościowe to tylko Iglica i turnieje niebonusowe w zakresie 4-5 prowincji na 5-6*. Wioska raczkuje chwile zajmie zanim będzie robić iglice, jednak jak już to nastąpi, to oczywiście szczyt...
  12. Klops

    Szukam Bractwa Iglicowego

    Aktywny (tak mi się przynajmniej wydaje ;)) gracz z S1, postawił pierwsze fundamenty na S3. Na chwilę obecną rozpoczęty II rozdział, w planach tylko Iglica na tym świecie. Sąsiedzi marni i nieaktywni, krucho z łapkowaniem, i handlem (nie oczekuję boost'a, tylko możliwości handlu kiedy zachodzi...
  13. Klops

    Balans pomiędzy manufakturami - zwykłe, czy żywe towary?

    Witam serdecznie, Jakiś czas temu wskoczyłem w rozdział Konstruktów. Plan był prosty: po odblokowaniu zwiadu nie pcham się dalej, zostaję na początku rozdziału i spokojnie sobie odpoczywam od regularnego progresu w grze... Jednak tak to już jest z planami, że czasami zawodzą :) Ze względu na...
Do góry