• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. agafi99

    Witam, Szukam Bractwa

    Hej, nie znalazłam takiego gracza. Napisz do mnie :)
  2. agafi99

    Towarzysz - zmiana nazwy

    Zmianę nazwy zostawiam Wam albo twórcom gry, myślałam że to jest zawarte w poście. Jak pisałam to jest z innej beczki i dałam Wam pole do popisu, ale widzę tylko hejt. Więc dalej bądźcie towarzyszami - tylko po co te flagi Ukrainy przy Bractwach i graczach ..... dla szpanu ??? To moja ostatnia...
  3. agafi99

    Towarzysz - zmiana nazwy

    Hmm Jakub czy do swojego partnera życiowego mówisz " mój towarzyszu życiowy" ? Czy raczej po imieniu czy jakimś zdrobnieniu ? Ktoś kto spędza czas to raczej nie mówi się towarzyszysz mi w grze tylko gramy razem itd. W szczęściu i niedoli są partnerzy, małżonkowie przyjaciele itd
  4. agafi99

    Towarzysz - zmiana nazwy

    Mariame jestem przeciw polowaniom, więc nie znałam tej pieśni, poza tym to chyba jakiś XVI wiek, gdzie był wyzysk ludzi pracy i szlachta tfu. Raczej chodzi mi o rosyjski socjalizm i teraźniejszość. Pozdrawiam Stapa hehe i tu już włącza się wyobraźnia :) odpada !
  5. agafi99

    Towarzysz - zmiana nazwy

    Dzieńdoberek, a ja tak z innej beczki zaproponuję zmianę nazwy rangi Towarzysz. Sorki ale ja jestem z epoki przedpotopowej i ta nazwa źle mi się kojarzy w ten fatalny prawie dla wszystkich czas towarzysza. Poza tym w tamtych epokach towarzyszy nie było i może przydałaby się jakaś nazwa z tamtych...
  6. agafi99

    Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Chris dzięki za ten post, bo polubiłam Iglicę i robię ją na maxa co tydzień. Nawet te potrójne swobodnie przechodzę wojskiem. Dziękuję i pozdrawiam :)
  7. agafi99

    Ulepszenia zaklęć

    Jestem jak najbardziej Za. Na stawianie następnych mało wartościowych cudów to odpada - brak miejsca, a ulepszenia są wskazane jak wszystko inne :)
  8. agafi99

    Wiadomości - wersja robocza

    To jesteś jedna na milion :) Polecam Opere GX ona jest przystosowana dla gier przeglądarkowych - gra śmiga aż miło :)
  9. agafi99

    Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej

    Hej, ja rozkładam pomoc sąsiedzką na 3 etapy. Pierwsza to przede wszystkim Bractwo - działam przez ikonkę Bractwa, druga - sąsiedzi aktywni w pomoc - działam przez powiadomienia, trzecia - sąsiedzi nieaktywni w pomoc - działam przez przegląd prowincji - sąsiedzi - i tu już nie patrzę co pisze...
  10. agafi99

    Iglica - schemat

    Szkoda że to nie przejdzie. Ja mając 10 budynków magicznej rezydki i 2 warsztaty mam problem z rozbudową i stoję z innymi budynkami do rozbudowy. I jak tu wyżej przeczytałam to akurat ja nigdzie się nie spieszę gram na spokojnie. Poza tym czy naprawdę wszyscy robicie iglicę na maxa, czy nie...
  11. agafi99

    Wiadomości - wersja robocza

    Proponuję żeby przy pisaniu wiadomości na kopertce zapisywało się to co już napisane - czyli taka wersja robocza. Wkurza mnie jak opiszę się i przez pomyłkę coś wcisnę albo na lapku palec uderzy mi niechcąco w pad i wszystko mi znika echh. Właśnie to miałam dzisiaj i to nie pierwszy raz :eek...
  12. agafi99

    Iglica - schemat

    Tak jak napisałam do wygrania nie do wylosowania to miałby być pewniak. Co do motywacji dżin - to taka sobie nagroda - mnie nie powala. Co do diamentów - to ile ich będzie zależy przede wszystkim ilu graczy zrobi iglicę i ile jej zrobi. Jeżeli ktoś robi przekupowaniem to też wcina im diamenty -...
  13. agafi99

    Iglica - schemat

    Hej Wszystkim :) Mam taką propozycję co do Iglicy. Ponieważ można w niej wygrać budynki magiczne, proponuję żeby na najwyższym poziomie (trzeci Boss) był do wygrania - pewniak - schemat. To byłaby też jakaś motywacja do robienia całej Iglicy. Tak wiem zaraz gracze dłuższym stażem napiszą że...
  14. agafi99

    Bractwo turniejowe

    Przykro mi już nieaktualne. Jestem już umówiona z innym Bractwem. Pozdrawiam
  15. agafi99

    Bractwo turniejowe

    Witam, szukam Bractwa turniejowego. Robię około 4000 punktów. Jestem aktywnym graczem.
  16. agafi99

    Bractwa

    Zapraszamy do AP! mniam. U Nas przede wszystkim turniej, iglica nie jest obowiążkowa, ale mile widziana :)
  17. agafi99

    AP! mniam

    Doberek, Bractwo AP! mniam poszukuje graczy turniejowych. Iglica nie jest obowiązkowa, ale mile widziana . Jak chcesz z Nami pograć to Zapraszamy :))
  18. agafi99

    ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE BOŻEGO NARODZENIA

    Wszystkim Graczom Elvenaru życzę Zdrowych, Spokojnych, Radosnych i Spędzonych w Gronie Rodziny Świąt Bożego Narodzenia :)
  19. agafi99

    Black Week

    Z rozdawaniem to się nic tu nie zmieniło. Jeden malutki budyneczek, a aż trzy bonusy na kupno diamentów. A ja i tak bez nich dam sobie radę ;):cool:
  20. agafi99

    Zażalenie odnośnie przenosin

    Podejrzewam że dużo "młodych" i "starszych" stażem graczy rezygnuje, a co za tym idzie - robią się pustostany, które zapełniają właśnie przez przeniesienia miast. Moim zdaniem to dobry pomysł, przynajmniej jest z kim wymieniać towary. Tak jak w moim przypadku mam jeszcze odwiedziny sąsiadów...
Do góry