• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. agafi99

    Towarzysz - zmiana nazwy

    Dzieńdoberek, a ja tak z innej beczki zaproponuję zmianę nazwy rangi Towarzysz. Sorki ale ja jestem z epoki przedpotopowej i ta nazwa źle mi się kojarzy w ten fatalny prawie dla wszystkich czas towarzysza. Poza tym w tamtych epokach towarzyszy nie było i może przydałaby się jakaś nazwa z tamtych...
  2. agafi99

    Wiadomości - wersja robocza

    Proponuję żeby przy pisaniu wiadomości na kopertce zapisywało się to co już napisane - czyli taka wersja robocza. Wkurza mnie jak opiszę się i przez pomyłkę coś wcisnę albo na lapku palec uderzy mi niechcąco w pad i wszystko mi znika echh. Właśnie to miałam dzisiaj i to nie pierwszy raz :eek...
  3. agafi99

    Iglica - schemat

    Hej Wszystkim :) Mam taką propozycję co do Iglicy. Ponieważ można w niej wygrać budynki magiczne, proponuję żeby na najwyższym poziomie (trzeci Boss) był do wygrania - pewniak - schemat. To byłaby też jakaś motywacja do robienia całej Iglicy. Tak wiem zaraz gracze dłuższym stażem napiszą że...
  4. agafi99

    Bractwo turniejowe

    Witam, szukam Bractwa turniejowego. Robię około 4000 punktów. Jestem aktywnym graczem.
  5. agafi99

    AP! mniam

    Doberek, Bractwo AP! mniam poszukuje graczy turniejowych. Iglica nie jest obowiązkowa, ale mile widziana . Jak chcesz z Nami pograć to Zapraszamy :))
  6. agafi99

    ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE BOŻEGO NARODZENIA

    Wszystkim Graczom Elvenaru życzę Zdrowych, Spokojnych, Radosnych i Spędzonych w Gronie Rodziny Świąt Bożego Narodzenia :)
  7. agafi99

    Dobry......

    Po 4-letniej przerwie wróciłam na stare śmieci - tfu na nowe też, bo ze starym nickiem ale nowym Grodem i nowym zapasem możliwości. I to przez przypadek, bo szukałam jakiejś gry i wyświetliła mi się aplikacja Elvenar - no i stwierdziłam że przecież raz się żyje. Nie mam aż tyle czasu jak...
Do góry