• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Klops, a to Ci klops. Wcale nie potępiam czy nie wieszam psów na Chrisie. To jest zwyczajną dyskusja. Chris przedstawił swój tok myślenia i nie znaczy że musi mi się podobać. Nigdzie nie muszę zaglądać, bo i nie mam czasu i mi się nie chce. Chris sam wyjaśnił jak to działa w ich bractwie, a mi...
  2. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Chris zastanawia mnie po co w tą grę grasz? Ranking cię chyba nie interesuje. Użyteczne cudaki chyba na max rozbudowałeś. Turnieje już tak nie wygrywasz, bo Ci zrobili psikusa. Iglice to teraz każdy leszcz na max może zrobić. Masz sporo korzyści indywidualnych jak i z bractwa i jakbyś z tego nie...
  3. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Ja rozumiem, że fajnie jest szybko się rozwijać, ale chyba jest inaczej jak sami do tego dojdziemy, niż na plecach bractwa. Dla mnie jest to niepoważne, że podbija się cudaka gracza o zera do 30 poziomu za jednym zamachem. Tak jest zrobiona gierka by stopniowo się rozbudowywać. Inaczej chyba...
  4. Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Zmiany nijakie, bo robią tylko zamieszanie. A multikonciarze już nie korzystają z multikont, bo są maksymalnie rozbudowani. Ci co grają trochę dłużej, to wiedza, że praktycznie całą topka serwera S1 była posiłkowana za pomocą kont klonów. Ogólnie zmiana może być, tylko trzeba dodać licznik...
  5. Prawdopodobnie szukam

    Witam i bractwa prawdopodobnie szukam. Nie grałem w tą gierkę z rok. Wróciłem niedawno i od paru tygodni jestem w swoim starym bractwie. Niestety to już nie to samo bractwo i myślę nad zmianą. Oferuję około 8k pkt co turniej i Iglicę na 3 piętro, no co jakiś czas może niżej. Interesuje mnie...
Do góry