• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. stapa11

    Naprawione Ban czy wspaniała zmiana na długi weekend?

    jarq, logika tego komunikatu jest wątpliwa. Jeśli użytkownik nie istnieje, to co próbować ponownie :p:D
  2. stapa11

    Naprawione Ban czy wspaniała zmiana na długi weekend?

    tak, u mnie tez już działa. Ale sam komunikat jest porażający, nie jakieś-tam "Przepraszamy za usterki", tylko: "A Ty to kto? :)
  3. stapa11

    Popielaty fenix

    Obawiam się, że Popielaty nie ma wpływu na "Sezon Radości". On daje % waluty w eventach, do których Sezon się nie zalicza. Za chwilę będzie "Kwiatowe Przebudzenie" i tam Popielaty będzie dawał dodatkowe łopatki.
  4. stapa11

    Dyskusja o Uczcie w stylu fusion Mamy Juul

    he-he, na becie już są takie reklamy, a ostatnie eventy cisną na kasę mocniej niż kiedyś.
  5. stapa11

    Czarne Owce

    Owieczki na prezydenta!
  6. stapa11

    Tandriel przyszła z niczym

    u mnie w bractwie tez były takie raporty w niedziele rano, ale popołudniu wszystko działało
  7. stapa11

    Czarne Owce

    byłoby miło, ale jak wcześniej napisano, max jest 19
  8. stapa11

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    No, ja dostałem 160 kryształów (IV era) z jednego znalezionego na trawie i po 1PW z każdego bieżącego badania. Za 4 godzinki znów mogę oglądać reklamy :)
  9. stapa11

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Może jakieś budynki, po podniesieniu do rozdziału, będą dawać prace społeczne? Jak wirówka, albo szop...
  10. stapa11

    Czarne Owce

    Ło-la-boga, to ile to było skrzynek? Jesteście wielcy (Wielkie Czarne Owce). Gratulacje.
  11. stapa11

    Tworzenie wojsk

    nawet nie trzeba klikać, można naciskać 2-2-2-2-2-2 i będzie samo się dodawać BTW: w AM też działają cyferki
  12. stapa11

    Dyskusja o Uczcie w stylu fusion Mamy Juul

    Nagrodą główną będzie satysfakcja z ukończenia Uczty :)
  13. stapa11

    Negocjacje w iglicy

    Tak @Serengeti , sam postawiłem hale, bo myślałem, że jak mi zwiększą produkcję, to będę mógł połowę manufaktur wyrzucić, ale okazało się, że one podnoszą mały procent podstawy, a nie procent po zwiększeniu o 700% przez relikty. Więc kluczem do takiego miasta jest na bank ilość reliktów, żeby...
  14. stapa11

    Dyskusja o Sezonie Radości

    Nie, operator wie do jakich serverów się łączysz, nie wie co robisz z tym serverem. Inaczej VPN nie miałby kompletnie sensu.
  15. stapa11

    Dyskusja o Sezonie Radości

    żarty. Skąd operator sieci ma wiedzieć co Ty robisz w apce? Przecież cała transmisja idzie po TLS. Apple Store pobiera opłaty za in-app purchase, nie wiem, czy Google też, to mogłoby być wytłumaczenie, choć wydaje mi się, że to jest marketingowa decyzja IG. Od jakiegoś czasu widać, że mają...
  16. stapa11

    Pomysł na nowy cud: Wieża Dalekiego Zasięgu albo Wieża Obserwacyjna

    Ale dlaczego zaraz cud? Przecież to może być mała mapka w okienku wyboru squadu. Losowe są przeszkadzajki, chociaż na apce to chyba automat nie uwzględnia ani kolejności wystawionych oddziałów, ani ukształtowania terenu; tak mi się zdaje.
  17. stapa11

    Zadanie Amunów

    Wydaje mi się, że jest źle przetłumaczone. Zbierz 100... lub Dostarcz 25... ?
  18. stapa11

    Bractwo na ZZ

    Hej. Niestety nie ma na forum osobnego wątku dotyczącego beta-serwera, więc piszę na dłoń. Szukam bractwa na becie, które w miarę jest aktywne, robi iglicę i turniej. Chciałbym podnieść swoją wioskę, ale wsparcie byłoby mile widziane. Jeśli ktoś gra w bractwie, może być anglojęzycznym, które...
  19. stapa11

    Hejka :)

    Cześć Merlin, witaj.
Do góry