• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. stapa11

    Zadanie Amunów

    Wydaje mi się, że jest źle przetłumaczone. Zbierz 100... lub Dostarcz 25... ?
  2. stapa11

    Bractwo na ZZ

    Hej. Niestety nie ma na forum osobnego wątku dotyczącego beta-serwera, więc piszę na dłoń. Szukam bractwa na becie, które w miarę jest aktywne, robi iglicę i turniej. Chciałbym podnieść swoją wioskę, ale wsparcie byłoby mile widziane. Jeśli ktoś gra w bractwie, może być anglojęzycznym, które...
  3. stapa11

    Zbieranie essencji z mapy

    Ave Forum! Temat: Zbieranie esencji z mapy przy minimalnym zoom-ie na przeglądarce (PC). U mnie nie działa. Mogę klikać na te fioletowe cosie do woli i nic. Dopiero jak odjadę z zoomem choćby tyci, to się zbierają. Czy u Was tak samo? (Windows 11 Build 23440, Chrome 105.0. 5176.3, Firefox 112.0.1)
  4. stapa11

    płonąca fontanna - zmniejszenie rozpadu.

    Witam. W żywiołakach jest taki budynek kulturowy "Płonąca fontanna" W opisie tego budynku jest napisane, że zmniejsza rozpad o 3% Czy ktoś wie może, jak to 3% ma się do Labiryntu? I czy pomoc sąsiedzka ma coś do tego budynku kulturowego?
  5. stapa11

    Pomoc w budowie Labiryntu Ciemnej Materii

    Hej. Mana mi się kurczy. Jak mam uzbierać 500k many, to pod koniec ledwie zbieram to co tracę. Serengeti mi doradziła, żebym Labirynt postawił, to będę mniej tracił, a nawet coś many skapnie. No, ale łatwo nie jest, więc jeśli ktoś chciałby mi (stapa11) pomóc w budowie Labiryntu na s2, to...
  6. stapa11

    Zaproszenie do Valar Morghulis

    Zapraszam do naszego Bractwa. https://www.elvenstats.com/fellowship/pl2/6600 Mamy poziom 22. Archiwum Turnieju 6, Dzielenie się Wiedzą na 5 i Archiwum Iglicy - 10 poziom. W turnieju dajemy radę 11-13 skrzyń, a z Iglicą mamy srebro co tydzień. Szczególnie zapraszam graczy robiących Iglicę...
  7. stapa11

    Offtopic ze Spoilerów grudzień 2022(Powiększenie oddziału, robić czy nie?)

    Nie potwierdzam. Wielkość oddziału przeciwnika jak i walczącego w turnieju i iglicy, nie jest zależna od bazowej wielkości oddziału. Sprawdzałem to empirycznie i za pomocą kalkulatora, bo w necie były sprzeczne informacje. Jedynym miejscem, gdzie wielkość bazowa ma znaczenie to walki na mapie...
  8. stapa11

    Zmiana koloru obiektu po wykonaniu produkcji

    Czasem mam problem z rozpoznaniem, że jakaś produkcja się zakończyła. Myślę, że jeśli zakład by się pokazywał w szarości, to byłoby łatwiej to zauważyć, że już nie produkuje.
  9. stapa11

    Militaria: Koszary/Tereny/Obozy w praktyce.

    Chciałbym podpytać doświadczonych graczy o różnice między jednostkami produkowanymi na trzy sposoby: w koszarach, w terenach treningowych i obozie najemników. Teorię znam, umiem czytać, na Wiki dość dokładnie rozpisane są różnice, ale jak to wygląda w praktyce? Opuściłem właśnie erę orków :cool...
  10. stapa11

    Pomocy - nie mogę przejść walki w iglicy

    Era Orków, Feniks Ognia - lvl 10 - nakarmiony 2xStrzelec, 2xMag, 2xSwobodne, 1XKrasnoludzi Klasztor lvl 16 Mam taką walkę: i co nie postawię, to przegrywam. Nie chcę się mądralować, chętnie przeczytam Wasze pomysły. Pomocyyyyyyyyy
  11. stapa11

    To nie błąd Niniejsza gra wymaga aktywacji przyspieszania sprzętowego

    Hej. Takie coś mi się pojawia na s1. Na s2 i s3 działa bez problemu, na zz też. Cache chrom-a wyczyściłem na cacy, oczywiście nie wyciągam swojej karty NVidia pomiędzy logowaniami na różne światy :) edit : o! już znów działa. Czary elfów. Do zamknięcia
  12. stapa11

    Zwiecha po wysłaniu wiadomości

    Wersja gry: v1.151.3-(6499087) - html5 (2022-04-28 09:43) Świat gry: pl1 Przeglądarka + wersja: Chrome Version 101.0.4951.54 (Official Build) (64-bit) System operacyjny: Windows 11 Rozdzielczość ekranu: 3440x1440 Nazwa konta: stapa11 Elfy Powtarzalność: 1/5 = raz; ) Opis sytuacji: Po wysłaniu...
  13. stapa11

    Wioska iglicowa na rozpędzie.

    Hej. Mam nową wioskę iglicową w epoce III, na bazie poradnika @chris07070707 ale jeszcze niesamodzielną i szukam bractwa, które pomoże mi się rozwinąć i przetrwać, zanim będę robił szczyt. Typowo iglicowe podejście, więc turniej na niskim poziomie lub wcale, łapki - nie. Obecne bractwo na s3...
  14. stapa11

    Gdzie jest poradnik militarny, czy opis manualnej walki

    Pomocy. Teoretycznie powinien być tu: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/poradnik-militarny-by-thephantom.124/ Ale go nie ma. Znalazłem też https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/walki-w-prowincjach.1171/#post-16184 Ale ten jest dość stary, będę sobie coś z tego skubał...
  15. stapa11

    Naprawione Błąd logowania

    Przecież grzeczny jestem, dlaczego mnie skasowano?
  16. stapa11

    Schematy - jak je znaleźć?

    Hej. Szukam miejsca, gdzie mogę sprawdzić liczbę swoich zdobytych schematów. Jeśli bractwo zdobyło 10 skrzyń, to można kliknąć na schemat i pokaże się liczba dostępnych. Ale jak nie zdobędzie, to gdzie one są widoczne? A moje pytanie stąd, że ostatnio zrobiliśmy 12 skrzynek i wydaje mi się, że...
  17. stapa11

    Bractwo na beta1 ZZ1

    Hej. Czy mogę dołączyć do jakiegoś rodzimego bractwa na serwerze beta1? Pozdrawiam.
  18. stapa11

    Efekt zaklęcia - nie zawsze działa?

    Ave forum. Mam rzucone trzy zaklęcia "Czarujący Podarunek" na: Świątynia Wieków, Miedziany Smok i Zamrożone drzewo Ojca. Każda budowla pokazuje efekt zaklęcia +5% Ale wskaźnik "Premia Kultury" pokazuje efekt zaklęcia +10% Czyli któryś z nich się nie policzył. By design? Czy jakiś błąd...
  19. stapa11

    Zakazane Ruiny - jak zrobić zadanie

    Hej. Mam poziom IV i dostałem takie zadanie: "Walcz i zwyciężaj w konfliktach lub Użyj Karmy dla Zwierzaka". No i mam problem, bo: Konfliktów z Turnieju nie liczy, a na Mapie Świata nie mam już takich, które mógłbym wygrać. Może jakieś inne liczy? Na co mogę rzucić tę karmę? Bo do Feniksów...
Do góry